• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Набір навісного обладнання для дачних робіт

Догляд за великою дачною ділянкою не обмежується найпростішими інструментами. Якщо територія використовується для малого бізнесу, без мототрактора не обійтися. Щоб техніка повністю розкрила свій потенціал, необхідно використовувати навісне обладнання.

Набір навісного обладнання для дачних робіт

У статті виділимо найпопулярніші начіпні інструменти, що застосовуються в дачних господарствах.

Грунтофреза

Служить для перевертання пластів ґрунту. Інструмент заглиблюється в землю на 15-20 сантиметрів, розпушують її та вирівнюючи. Ножі ґрунтофрези знищують бур'яни, утворюючи живильне середовище для рослин.

Косарка

Навісна косарка необхідна як для стрижки газону, так і для заготівлі корму (якщо ви тримаєте худобу). На рівній поверхні краще використовувати роторний варіант. Він простіше в обслуговуванні та скошує траву завдяки робочим дискам.

Сегментна косарка більше підходить для ділянок біля кущів та дерев. Вона складається із двох брусків. При роботі один рухається ліворуч-праворуч, а другий стоїть на місці. Пристрій працює за принципом ножиць.

Відвал

Тракторний відвал стане в нагоді взимку. Устаткування дозволяє очистити ділянку від снігових завалів. Щоб інструмент не пошкодив дорожнє покриття, використовуйте спеціальні гумові накладки.

Причіп

Невеликий причіп завжди знадобиться у господарстві. Він призначений для транспортування різних вантажів. Причіпні пристрої бувають двох видів: самоскидний та бортовий. Вибирайте конструкцію, виходячи з особистих уподобань та ціни.

Купівля навісного

Найкраще брати фірмове обладнання від аналогічного з трактором виробника. Якщо не маєте великих фінансів, можна зупинити вибір на підтриманих інструментах. Термін служби Б/В-навішування буде меншим, але з базовими завданнями вона впорається.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр