• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Навісне обладнання для обробки землі

Якісна обробка землі – запорука її врожайності та родючості. За рослинами та землею потрібно доглядати, щоб вони були здоровими та давали хороший урожай.

Навісне обладнання для обробки землі

Сільське господарство потребує великих трудовитрат. Однак існує безліч пристроїв, що спрощують складну роботу на ділянці. У статті поговоримо про додаткове обладнання, яке потрібне для обробки ґрунту.

Навіщо потрібна навісне?

Мінітрактор ідеально підходить для різноманітних сільськогосподарських завдань. Якщо землероб має кілька видів навісних механізмів, його трактор здатний замінити собою цілий парк машин.

Види навішування для городу.

 • Плуг. Класичний інструмент для орання поля. Для мінітрактора існує у кількох видах. Залежно від потужності машини можна вибрати легкий або важкий трикорпусний плуг.
   
 • Борона. Борона дозволяє подрібнювати ґрунт із залишками рослин. Інструмент закладає пласти і вирівнює верхній шар, створюючи сприятливі умови для сівби.
   
 • Почфореза. Фреза служить для культивації ґрунту. Вона одночасно замінює плуг та борону. Конструкція з ножами дозволяє розпушувати, перевертати та вирівнювати грунт.
   
 • Культиватор Незамінний для обробки ґрунту та очищення від бур'янів. Інструмент чудово підходить для вирощування численних овочевих культур. Він спрощує догляд за ними та допомагає підвищити врожайність.

 

Інструменти для обробки ґрунту краще застосовувати навесні. Вони дозволяють розбити грудки ґрунту, зволожити його та зробити його більш родючим.

Наважка робить сферу застосування сільськогосподарської техніки ширшою. Завдяки таким інструментам трактор стає універсальним помічником у господарстві.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр