• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Навісне обладнання для роботи в саду

Садові роботи на присадибній ділянці забирають багато часу та сил. Щоб автоматизувати працю та підвищити її ефективність, більшість землевласників використовують мінітрактори. Це – універсальні машини, які працюють із великим спектром навісного обладнання.

Навісне обладнання для роботи в саду

Застосування навісного обладнання для саду

Наважка забезпечує трактору широкий функціонал. Вона допоможе підтримувати зелений лужок у доглянутому стані, пересаджувати дерева та виконувати інші садові роботи.

Для саду застосовують:

 • Роторні косарки. Вони потрібні для вирівнювання газону. Роторний тип є простою конструкцією у вигляді роторів, висоту яких можна регулювати.
   
 • Ланцюгові косарки. Їх краще використати для складного рельєфу. Крім трави, вони можуть косити підлісок, бур'ян та кущі.
   
 • Плуги та культиватори. Ці інструменти дозволяють легко обробляти ґрунт та знищувати бур'яни. Їх потрібно підбирати виходячи з розміру ділянки, що обробляється.
   
 • Екскаваторні ковші та стріли. Вони допоможуть швидко вирити яму для посадки великих насаджень та дренажу.

 

Купівля трактора

Для садових робіт можна використовувати два типи мінітракторів: універсальний і спеціалізований. Перший трактор застосовують як для саду, наприклад для оранки, збирання врожаю, заготівлі кормів тощо.

Спеціальний мінітрактор для саду вже має інструмент для косовиці і заточений в основному під садові роботи. Він є великою і зручною газонокосаркою, яка може швидко обробити велику ділянку.

При виборі мінітрактора звертайте увагу на його габарити. Він повинен вільно проходити між деревами та парканом. Те саме стосується і маси агрегату. Якщо вибираєте машину для саду, краще купувати трактор вагою менше однієї тонни. Його буде цілком достатньо для такої роботи.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр