• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Недорога навіска для дачі влітку

Навісне обладнання для компактних тракторів перетворює машину на універсальний інструмент, здатний впоратися з більшістю завдань. На ринку представлено безліч видів та модифікацій популярних пристроїв. У статті розглянемо недорогу поширену наважку, що застосовується для дачних робіт у літній період.

Недорога навіска для дачі влітку

Двокорпусний плуг

Компактний інструмент, який має практично кожен власник мінітрактора. Пристрій дає змогу швидко обробити невелике поле. Що менше корпусів у плуга, то менше площі він захоплює під час роботи. Відповідно і ціна малокорпусного варіанту буде дешевшою.

Грунтофреза

Часто фреза йде у комплекті із трактором. Вона є простим пристосуванням, яке зрізає і перевертає верхній шар грунту. Це допоможе знищити бур'яни та підвищити родючість.

Роторна косарка

Недорога навішування з кількома дисками. Під час обертання активна частина зрізає траву певній висоті. Роторний варіант підходить для рівної площі. Його не рекомендується застосовувати біля дерев та кущів.

Універсальний картоплекопувач

Найпростіший інструмент для викопування картоплі, що виглядає як лопата з привареними до неї металевими прутами. Вона збирає врожай, «вгризаючись» у землю і витягаючи бульби.

Причіп

Причіпне обладнання чудово підходить для транспортування врожаю, сіна чи сміття. Існує два основних види причепа: бортовий та самоскидний. Вони відрізняються за ціною, але виконують однакову функцію.

Перераховані вище інструменти помітно полегшать літні роботи на дачі та дозволять скоротити часові витрати.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр