• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Недорогий мінітрактор – чи виправданий ризик?

Недорогі китайські мінітрактори багато років представлені на українському ринку. Вони є популярними серед фермерів і відмінно підходять для невеликих полів. Але є левова частка тих, хто не довіряє техніці з Китаю, віддаючи перевагу вітчизняним машинам або підтриманим з Європи та Америки. У сьогоднішній статті спробуємо з'ясувати, чи є ризик при покупці бюджетних «китайців».

Недорогий мінітрактор – чи виправданий ризик?

Чому існує недовіра

Недовіра до китайської техніки пов'язана з великою кількістю підробок та неякісного товару, що з'явився у 90-х роках. З того часу у багатьох склалася чітка думка — китайці дешевші, але краще їх не купувати. Багато в чому таке ставлення викликане китайськими автомобілями, відомими своєю неякісною начинкою та поганим складанням.

Сьогодні все змінилося, китайські мінітрактори вийшли на світовий рівень. Виробники щороку оновлюють модельний ряд, підганяючи його під загальноприйняті стандарти.

Нинішня техніка з Китаю наздогнала за ціною українські, білоруські та російські трактори. Змінився і сам підхід виробництву: з'явилися надійні двигуни та міцні рами. Деякі бренди з Китаю активно співпрацюють із такими гігантами машинобудування:

  • Renault;

  • Nissan;

  • DaimlerChrysler.

Це позитивно позначилося на комплектуючих та підняло планку якості.

Чи варто купувати?

Китайські трактори варто купувати. Їхня ключова перевага — доступна ціна. Якийсь Foton Lovol з Китаю коштуватиме в кілька разів дешевше від відомого американця від John Deere.

Безумовно, якість комплектуючих відрізняється від європейських аналогів, але з іншого боку, вартість обслуговування «китайців» помітно нижче. Запчастини на таку техніку можна знайти будь-де, чого не скажеш про деталі для тих же японців.

Поломки китайських мінітракторів - явище нерідке, але при регулярному догляді та своєчасній заміні комплектуючих вони спокійно прослужать 10 років до капітального ремонту.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр