• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ПРИЯТНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактора
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!

Чи потрібні права на квадроцикл?

 

Квадроцикл — універсальний транспортний засіб, який пройде навіть непрохідним бездоріжжям. І бажання купити його виникає у багатьох любителів активного відпочинку. Погодьтеся, дуже захоплююче розсікати поля чи морське узбережжя верхи на залізному коні. Але чи потрібно мати право на керування цим транспортним засобом?

Навіщо потрібні права на квадроцикл?

 

Квадроцикл не так часто використовують для їзди звичайними дорогами, нарівні з автомобілями, права на нього необхідні. Здавалося б, навіщо тоді узаконювати свої вміння керувати цим транспортним засобом? Але закон України каже, що навіть на квадроцикл потрібні права. Про це говорить Постанова КМУ № 340 "Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами", а також інформацію можна знайти в такому документі, як закон "Про учасників дорожнього руху".

Як отримати права на квадроцикл?

Щоб отримати права квадроцикл, потрібно підготуватися. Їх вам видадуть у таких випадках:

  • якщо ви пройдете спеціальні курси, навчитеся теорії та практики, впораєтеся з іспитом;
  • якщо у вас є права, ви можете перекваліфікуватися.

 

Які потрібні права на квадроцикл?

Для управління квадроциклом потрібні права категорії А1. Крім того, слідкуйте за тим, щоб вага транспорту не перевищувала 400 кілограмів, а об'єм двигуна – не більше 50 кубів.

Також ми часто стикаємося з питанням: "На які квадроцикли не потрібні права?" Права не потрібні для квадроциклів для дітей. Дорослим, які захотіли керувати цим транспортним засобом, потрібно узаконити своє право.

Що потрібно, щоб отримати права?

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • діючу медичну довідку;якщо у вас є посвідчення водія.

 

З якого віку можна їздити квадроциклом?

Питання досить спірне. Справа в тому, що існують транспортні засоби з об'ємом двигуна до 50 кубів та вагою менше 400. Вони називаються дитячими. І права на них необов'язкові. Керувати ним зможе навіть дитина. А ось щоб сісти за руль найважчого транспортного засобу, ви маєте досягти вісімнадцятирічного віку.

Чим загрожує незаконне управління квадроциклом?

Якщо ви надумали купити квадроцикл, але прав на його управління немає, ви повинні розуміти, що такі дії зазнають наслідків. Справа в тому, що це чотириколісний транспортний засіб. Вони прирівнюються до автомобіля і до інших серйозних транспортних засобів. І якщо ви виїдете на дорогу без посвідчення, то це може обернутися як мінімум штрафом. За найгіршого сценарію — квадроцикл конфіскують і відправлятимуть на штрафмайданчик. А забрати його звідти буде непросто. Вам у будь-якому разі потрібно буде надати права.


Тому ми дуже наполягаємо на тому, щоб ви підійшли до покупки цього транспортного засобу дуже серйозно. Це не іграшка і не розвага - це серйозна машина, яка вимагає від вас теоретичних та практичних навичок керування. Якщо ви задумалися над покупкою та вже підготували всі необхідні документи, ви можете звернутися до інтернет-магазину Агро Альянс. Наші менеджери допоможуть вам визначитися із моделлю. Крім того, у нас ви можете знайти найвигідніші ціни!

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр