• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Оновлення розділу мінітракторів

Розділ мінітракторів оновився новими моделями від перевірених виробників, що заслужили всенародне кохання.

Оновлення розділу мінітракторів

Нові трактори

Піде від дешевих до дорожчих. На сайті інтернет магазину з'явилися два нові трактори Файтер моделі Т-15 Lux та Т-20 Lux. Обидва мінітрактори варті уваги, вони: недорогі, функціональні та універсальні. Крім того, машини Файтер компактні та легкі, що дозволяє використовувати їх в умовах обмеженого простору.

Наступні новинки трохи дорожчі — мототрактори білоруський Lider 160 D та китайський Булат Т-25. Перша машина має середній за потужністю для мінітрактора двигун - 16 к.с. і продається вже з комплектом, в яких входять однокорпусний плуг і ґрунтофреза шириною 1,2 метра. Потужні характеристики цього трактора дозволяють виконувати більшість сільськогосподарських завдань.

Булат Т-25 відрізняється якісним складанням. На нього можна встановлювати як заднє так і переднє навісне обладнання. Двигун потужністю 24 к.с. справляється із будь-якою роботою. Як і попередня машина, Булат вже продається плугом та збільшеною до 1,4 м фрезою.

Foton Lovol 244 Lux — якісна машина за відносно дешеву ціну. Мінітрактор має колісну формулу з переднім мостом, що підключається, і гідною потужністю 24 к.с. Ця модель є комплексним рішенням для будь-яких завдань.

Найдорожчий сегмент

Тут асортимент інтернет-магазину поповнився двома тракторами: Dongfeng та Foton Lovol. Dongfeng 404 обладнаний просторою герметичною кабіною з грамотно продуманою системою обігріву та вентиляцією. Потужний двигун у 40 кінських сил забезпечує машині відмінну тягу.

Lovol Euro TB-504 є досить габаритним мінітрактором. Він також має кабіну, яка обладнана кондиціонером. Кабіна стоїть на спеціальних амортизаторах, які знижують вібрацію. Машина має силовий агрегат потужністю 50 к.с.

Також асортимент магазину поповнився навісним обладнанням для тракторів. Щоб оформити придбання, залиште заявку на сайті.


ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр