• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Обробка занедбаної ділянки

Ставши власником нової ділянки можна зіткнутися з неприємністю – вона необроблена, заросла бур'янами і плодові дерева вже здичавіла і стала приносити зовсім не ті плоди, які мають бути.

Обробка занедбаної ділянки

Засоби

  • Висмикування грунту

Це найпростіший, але водночас найскладніший спосіб. Простий він своєю думкою – просто зняти верхній шар землі – дерн. Але це зробити не так просто (а з мінітрактором все ж таки легше). Після зняття пласти кладуться корінням бур'янів вгору і накриваються чорним матеріалом. Періодично її потрібно обробляти сечовиною – з цього вийде добрий компост.

А ось на очищену землю треба насипати ґрунти. Важливо знати його походження, інакше це будуть просто викинуті гроші.

  • Спрощення

Ледве легше першого способу, тому що тут не потрібно буде видаляти коріння бур'янів, а просто перекопати ділянку. Але тут є аспект – такий метод ще довго не дасть нічого посіяти. Хоча вдасться висадити капусту та картоплю, які боротимуться з бур'янами. А підгортання допоможе завершити почате.

  • Корисна макулатура

Візьміть гній (як альтернативу можна взяти курячий послід), який встиг перепріти. Накрийте його великою кількістю газет або картону (мінімум 5), а потім посипте сумішшю компосту і гною. Примітна властивість способу – можливість вирощування культур. Картопля або капусти.

  • Чорний матеріал

Спосіб у тому, що ви просто берете чорну плівку, яка не пропускає світло. Бур'яни гинуть під цією "лазнею", а потім, наприкінці сезону - ви просто знімаєте тканину, перекопуйте ділянку і все. Тільки ось у поточному сезоні вже нічого посадити не вийде, тільки наступного.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр