• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Огляд недорогих інструментів для мототрактора

Навісне обладнання розширює функціонал трактора та робить його універсальним. Навіть прості базові завдання сільському господарстві вимагають застосування інструментів. Розглянемо кілька недорогих наважок, які стануть у нагоді кожному власнику мототрактора.

Огляд недорогих інструментів для мототрактора

Плуг

Класичне навісне обладнання для оранки землі. Для невеликої ділянки підійде недорогий плуг із малою кількістю корпусів. Вибираючи інструмент, враховуйте вагу трактора та його потужність.

Грунтофреза

Ще одна проста наважка, створена для обробки ґрунту. Фреза впивається в землю на глибину близько 20 см і розпушує її. Інструмент перевертає пласти ґрунту та знищує бур'яни, підвищуючи родючість.

Лопата-відвал

Відвал знадобиться будь-якої пори року. Влітку він допоможе розрівняти майданчик чи розгребти купи сміття. Взимку навішування дозволить впоратися зі сніговими заметами. Щоб лопата не дряпала дорожнє покриття, її оснащують гумовими накладками.

Причіп

Причіпне обладнання дозволяє транспортувати різні вантажі (урожай, сіно, сміття тощо). Вантажопідйомність причепа залежить від показників трактора. У середньому може перевозити 1-2 тонни на невеликі відстані.

Причепи бувають самоскидні та бортові. Перші більше підходять для сипких вантажів (пісок чи щебінь). Другі доцільно використовувати для будматеріалів, контейнерів або блоків.

Купівля навісного

Купуйте інструменти, орієнтуючись на модель мототрактора. Для економії можна придбати Б/В обладнання. Якщо хочете заощадити, зверніть увагу на мотоблочну навішування.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр