• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Обприскувач для мінітрактору

Мінітрактор – надійний та незамінний помічник у сільському господарстві. І весь його функціонал потрібно використовувати якнайбільше. Тобто, не лише обробляти землю і збирати врожай, а ще й подумати, що ж може бути корисною дана техніка.
Обприскувач для мінітрактору

Мінітрактор – надійний та незамінний помічник у сільському господарстві. І весь його функціонал потрібно використовувати якнайбільше. Тобто, не лише обробляти землю і збирати врожай, а ще й подумати, що ж може бути корисною дана техніка.

Мінітрактор може використовуватися при обробці рослин пестицидами та добривами. Варто лише придбати таке обладнання як обприскувач для міні-трактора. Навісні обприскувачі – це найкраще рішення для вашого сільського господарства. Давайте розглянемо, чому ми робимо таку сміливу заяву.

  • По-перше, обробка рослин таким механічним способом набагато швидше, ніж обприскувати все вручну.
  • По-друге, носити резервуар на собі надто незручно — він важкий і вистачає рідини на невелику ділянку землі.
  • По-третє, рідкі добрива та пестициди значно дешевші за гранульовані, а значить навісна техніка швидко окупиться.

До того ж, не забувайте про те, що рідкі хімікати рослини вбираю швидше, ніж гранульовані.

Конструкція обприскувача

Головна деталь цього навісного обладнання – це резервуар для рідини. Саме від нього залежить ціна. Резервуар виконаний із міцного пластику. Він тримається на залізній рамі. Також основні механізми — розподільна система, редукційні клапани. Рідина заливається через заправний пристрій.

Загалом конструкція виглядає так: резервуар кріпиться на сталеві рамки. Під рамою передбачено запобіжні дуги. Вони не дають резервуару доторкнутися до землі.

На що звернути увагу перед покупкою?

Найважливіше, на що слід звернути увагу перед тим як купувати обприскувач для міні-трактора це тиск насоса. Якщо воно буде недостатнім, то рідина розприскуватиметься нерівномірно, тим самим якість обробки рослин сильно постраждає.

Де купити навісний обприскувач?

Безперечно, обприскувач стане незамінним у вашому сільському господарстві, коли справа дійде до добрив або, наприклад, якщо на вашу картоплю нападе орава колорадських жуків. Але де купити таку техніку, щоб вона прослужила довго і без поломок?

Перш ніж купувати будь-яку техніку для свого міні-трактора, ви повинні засумніватися в її оригінальність. Магазин Альянс Агро Техніка надає лише сертифіковану продукцію за доступною ціною.

Крім того, дбаючи про наших покупців, ми здійснюємо безкоштовну доставку до будь-якого населеного пункту України.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр