• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Органічна технологія вирощування бобових культур не вирішує проблеми зі шкідниками.

Наприкінці листопада у Києві відбулася міжнародна конференція з питань вивчення нових ринків та підходів до вирощування бобових рослин. 

Органічна технологія вирощування бобових культур не вирішує проблеми зі шкідниками.

Інтерес викликав виступ засновника, керівника агрохолдингу "Арніка" Андрія Пилипченка. Він повідомив про те, що у 2019 році спільна робота представників української компанії з ученими з Франції та Нідерландів у рамках міжнародного проекту. Дослідження будуть присвячені дослідженню ефективності використання трихограм для захисту від шкідників.

Бобові та екосистема

Культури із групи бобових ефективно відновлюють екосистему, благотворно впливають на ґрунт, покращують його структуру. Відповідно до європейських нормативних вимог у сівозміні має бути не менше 20 % бобових сільськогосподарських рослин. Причому соя представниками авторитетних європейських компаній не вважається бобовою культурою.

Проблема та перспективи вирішення

При вирощуванні сільськогосподарських рослин із групи бобових для знищення шкідників доводиться багаторазово обробляти ґрунт за допомогою техніки, потім сподіватися на птахів та природних ентомофагів. Корисні комахи знищують яйця шкідників, зменшуючи їхню чисельність. Планується збільшити участь спеціальних комах – трихограм для захисту рослин.

Досвід українських аграріїв свідчить, що кількість шкідників значно зменшується за пізніших термінів посіву, знищення залишків рослин, вирівнювання поверхневого ґрунтового шару.

У найближчій перспективі український агрохолдинг, очолюваний Андрієм Пилипченком, вирощуватиме квасолю з органічної технології, сподіваючись успішно конкурувати з колегами з Казахстану, вийти на лідируючі позиції серед виробників органічної продукції в Європі.

Зазначимо, що ви також можете розпочати власний агробізнес. Для цього достатньо мінімального інструментарію. Зокрема, мінітрактори та обладнання до нього.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр