• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Осіннє обробіток ґрунту

Обробка земельної ділянки - один із ключових видів роботи в осінній період. Саме восени важливо обробити глибокі ґрунтові шари, а також перекопати та розпушити кожну грядку. Глибина регулюється в залежності від типу культури, яка буде посаджена навесні.

Осіннє обробіток ґрунту

Перекопувати ґрунти потрібно для:

  • збереження вологи;
  • прискорення розкладання залишків рослин;
  • боротьби з бур'янами;
  • внесення добрив;
  • покращення здатності грунту кришитися.

Засоби для розпушування

Осіння обробка ґрунту вимагає наявність найпростіших інструментів. Для маленьких ділянок підійдуть лопата та вила. Великогабаритним полям не обійтися без спецтехніки.

В українському сільському господарстві поширені:

  • мотоблоки;
  • мотокультиватори;
  • трактори.

 

Ідеальний варіант - невеликий бюджетний мототрактор у зв'язці з навісним обладнанням для культивації. Він підійде для ділянки площею більше 1 га з важким ґрунтом.

Підключіть культиватор до трактора та обробіть поле за один день. При цьому ви збережете структуру грунту і не витратите жодних фізичних зусиль. Під час осінньої культивації відбувається обробка землі без перевертання пластів.

Навісний розпушувач допоможе вичісати бур'яни, які залишки подрібнити, створюючи сприятливий біохімічний склад грунту. Рекомендується обробляти поле до перших сильних дощів, десь у середині вересня. У разі підзимових посівів рекомендацією можна знехтувати.

Якщо не встигнути вчасно, то негода ущільнить землю, особливо важко доведеться з важкими глинистими землями. Крім того, осіннє орання при надто зволоженому ґрунті негативно впливає на структуру ґрунту та врожайність.

Чи обов'язково обробляти ділянку щоосені?

Досвідчені фермери радять не перекопувати ґрунт зайвий раз, щоб не порушувати життєдіяльність корисних мікроорганізмів. Вони живуть у глибоких земляних шарах і погано приживаються нагорі. Також осіння культивація не обов'язкова для легких незасмічених ґрунтів та заплавних ґрунтів, що регулярно заливаються паводками.

Не обійтися без перекопування, коли ви маєте ділянку з ухилом. Його потрібно обробляти поперек слона, створюючи невеликі земляні валики, здатні затримати дощову воду восени та талу навесні.

Якщо зібралися удобрювати ґрунт, то без культивації також не обійтись.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр