• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Плуг для мототрактора: що це і як вибрати

За умови використання однокорпусного навісу на обмеженому майданчику утворюються розвальні та свальні борозни. А ось реверсивний пристрій завжди створює акуратний відвал з одного боку. Більше того – цей навіс забезпечує вирівнювання ґрунту, тому він застосовується під час весняної оранки, коли потрібно підготувати майданчик до висаджування культур.

Плуг для мототрактора: що це і як вибрати

Плуг використовується для підготовки ґрунту до посадки рослин. В «АльянсАгроТехніка» можна купити однокорпусний та двокорпусний плуг для мототрактора, а також навісне роторне обладнання.

Ці пристрої використовуються для кількох цілей.

  • У процесі обробки пласт грунту перевертається і бур'яни «переміщаються» на нижній горизонт, що знижує ймовірність їхнього розведення в майбутньому. Восени кореневі відростки, що опинилися вгорі, висохнуть, а взимку вимерзнуть.
  • Після орання в грунті накопичуватиметься волога. Через це при осінній обробці шкідники, які живуть, перемістяться у верхній пласт. Взимку їхні личинки загинуть, що сприяє покращенню врожаю.
  • При весняній оранці земля подрібнюється, завдяки чому коріння рослин буде легше дістатися до корисних речовин. Після скопування грунт стане менш щільним у 1,3-1,5 рази.

Існує три види плугів: однокорпусні, реверсивні та роторні.

Однокорпусний плуг до мототрактора

Це дуже поширений варіант, ширина захвату якого становить 0,9 метра. Він складається з таких деталей:

  • польова дошка (сприяє покращенню стабільності трактора у процесі його переміщення);
  • леміш з ріжучою поверхнею, що знімає пласт;
  • відвал – поверхня, якою «їде» пласт землі у процесі його обробки;
  • стійка - це деталь, що утримує корпус на рамі (яка переміщає робочий орган у положення "робота").

Реверсивний двокорпусний плуг

За умови використання однокорпусного навісу на обмеженому майданчику утворюються розвальні та свальні борозни. А ось реверсивний пристрій завжди створює акуратний відвал з одного боку. Більше того – цей навіс забезпечує вирівнювання ґрунту, тому він застосовується під час весняної оранки, коли потрібно підготувати майданчик до висаджування культур.

Фактично реверсивний плуг є двокорпусним, адже його леміхи та відвали спрямовані під нахилом один до одного та в різних напрямках, а рама має дві стійки. Заміна виконується без зняття корпусів, а поворот відбувається протягом двох секунд.

Цікаво. Після обробки ряду необхідно повернути агрегат на невеликій ділянці для руху у паралельному напрямку. Це важко здійснити, якщо ви прикріпили до сільськогосподарської техніки однокорпусний навіс.

Роторний плуг

Конструкція роторного навісу передбачає наявність кількох рухомих відвалів. Набір роторів встановлюють на вал відбору потужності. На осі рухаються відразу кілька лемешів та відвалів, які перевертають пласти землі. Інженерам вдалося скомбінувати обертальні та поступальні рухи, внаслідок чого навіс орає землю на 30 сантиметрів у глибину. Завдяки цьому з ґрунту висипається коріння бур'янів, яке потім швидко висихає під сонцем.

Двосторонній плуг

Деталь працює за тим же принципом, що й мототракторні моделі, але має просту конструкцію. Пристрій складається з рами та корпусу, що рухається відносно горизонтальної осі та поєднується тільки з мотоблоком. До корпусу кріплять два лемеші, які в процесі функціонування апарату виявляються то вгорі, то внизу.

Цей ефективний навіс потребує дбайливої ​​експлуатації: перед початком використання слід перевірити фіксацію рами у різних позиціях, а також відрегулювати стабільність прямолінійного переміщення.

Купити плуг двокорпусний до мототрактора та інше навісне обладнання можна в «АльянсАгроТехніці». Компанія має розгалужену мережу магазинів, тому ви отримаєте свій товар вже наступного дня після замовлення. Наш спеціаліст навчить вас, як користуватися технікою та пояснить правила обробки різних ділянок.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр