• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Грунтофреза для мінітрактору: готуємо землю до посадки

Грунтофреза для мінітрактора – це навісний пристрій, який обробляє верхній шар землі завтовшки 15-20 сантиметрів. Він перевертає ґрунт і розпушує пласт, але при цьому не перекидає, а нарізує його, внаслідок чого ерозія в майбутньому не руйнуватиме ґрунт. Після такої обробки земля не втрачає вологу, тому залишається придатною до сівби.

Грунтофреза для мінітрактору: готуємо землю до посадки

Грунтофреза для мінітрактора – це навісний пристрій, який обробляє верхній шар землі завтовшки 15-20 сантиметрів. Він перевертає ґрунт і розпушує пласт, але при цьому не перекидає, а нарізує його, внаслідок чого ерозія в майбутньому не руйнуватиме ґрунт. Після такої обробки земля не втрачає вологу, тому залишається придатною до сівби.

Грунтофрезу варто купити, щоб підвищити ефективність роботи, покращити якість ґрунту та економити час. Цей навіс придатний для обробки городу, саду, поля, пасовища та саду, а також для культивації цілинних ґрунтів у будь-якому сезоні. Пристрій не вириває бур'яни, а подрібнює їх, збагачуючи ґрунт поживною масою. Використовуючи додаткові елементи, ви зможете одночасно заготовити борозни під грядки та посадити овочеві культури. Після обробки фрезою можна висіяти кормову траву чи зернові.

Мінітрактор з ґрунтофрезою також застосовують для культивації ґрунту. Таким чином, фреза може замінити борону та плуг, а це чудова можливість заощадити.

Лайфхак. Грунтофрез можна здавати в оренду іншим фермерам, у яких є мінітрактор або мотоблок.

Конструкція та види

Фреза складається із рами, виготовленої з якісної сталі. Ця деталь встановлена ​​на опорні черевики або колеса і скомбінована з тримачами, за які підвішують цей елемент до мінітрактора. Усередині навісного пристрою розміщують вал, на який навішують редуктор і серповидні ножі (мають бути захищені кожухом, що запобігає їх пошкодженню). Редуктор передає крутний момент на вал фрези, а опорні елементи визначають рівень поглиблення ріжучих деталей у ґрунт, таким чином контролюючи глибину обробки.

Існує кілька видів фрез.

 • «Гусині лапки». Використовується для очищення ґрунту від бур'янів, а також придатна для культивування важкого цілинного ґрунту. На жаль, такі навіси характеризуються мінімальною міцністю, тому іноді їх доводиться ремонтувати.
 • «Каблевидні ножі». Дуже популярна модель, придатна для величезного діапазону завдань. При попаданні на камінь ножі такої фрези не псуються. Розбірний варіант можна зібрати лише за три хвилини.
  • З центральним приводним редуктором. Обертання від редуктора передається на вал, де закріплені ріжучі деталі. Існують навіси із шириною культивації від 1 до 2,4 метра та глибиною обробки 16 см. Деталь сумісна з трактором потужністю від 20 к.с. (за допомогою триточкового елемента).
  • З бічним редуктором. Робоча платформа такого пристрою – це вал, на якому розміщені диски із шістьма ножами (лівими та правими). Ширина культивації фрези може досягати 1,6 метра, а глибина – 24 сантиметри. Вона сумісна з агрегатами з двигуном потужністю від 30 л. Має велику вагу, тому коштує більше, ніж центральноредукторна.

Цікаво. Пристрій впорається із ґрунтом будь-якого ступеня «тяжкості», але перед його застосуванням необхідно прибрати з ділянки всі камені.

У компанії "АльянсАгроТехніка" ви можете купити якісні фрези від надійних виробників. Співпрацювати з нами вигідно, бо:

 • ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому чесно формуємо прайс та не робимо націнок;
 • ми надаємо онлайн консультації по телефону, а також офлайн – після покупки ви отримаєте майстер-клас від одного з наших фахівців;
 • якщо в майбутньому вам знадобляться деталі для ремонту, ви зможете їх купити в нашому інтернет-магазині – все, що потрібно, завжди є на складі;
 • у нас є філії у всіх великих містах країни, тому ви дуже швидко отримаєте свій товар.

Звертайтеся і ми допоможемо вам вибрати фрезу під ваш запит! Ціна залежатиме від конструкції, ККД та бренду-виробника.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр