• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Полив грядок влітку: особливості

У розпал літа всі городні культури потребують води. Різкий перехід від дощової погоди до посухи призводить до вимивання мінералів із ґрунту. Рослини починають гірше вбирати вологу, що призводить до недозволоженості кореневої системи.

Полив грядок влітку: особливості

Поради з поливу від бувалих садівників

Щоб знайти баланс між нестачею та надлишком вологи, розглянемо кілька порад від досвідчених фермерів.

 • Слідкуйте за температурою води. Якщо є можливість, поливайте рослини теплою водою. Холодна температура в спеку може призвести до опіку листя та згоряння культури на сонці.
   
 • Зайва волога гірша за її нестачу. Рослинам потрібен кисень, а вода заважає корінням засвоювати його. Якщо весь ґрунт заповнений водою, повітря просто не надходитиме до рослин, що порушить і розвиток.
   
 • Розпушуйте ґрунт. Землю краще розпушувати відразу після дощу або через 2-3 дні після рясного поливу. Це допоможе підвищити аерацію ґрунту та вологопроникність.
   
 • У спеку поливайте увечері. Ідеальним часом для поливу вважається ранок чи вечір, але у спекотні дні краще поливати тільки у вечірній час, щоб рослини встигли отримати вологу на весь день.

Частота поливу

Грамотний полив — одна з головних умов отримання хорошого врожаю. Більшість аграріїв вважають, що чим частіше поливати, то краще. Це не зовсім так, адже кожна рослина має свої потреби до водного балансу. Крім того, потрібно враховувати кліматичні умови, структуру ґрунту, стадію зростання культури та інші фактори.

Молоді рослини краще поливати щодня. Після розвитку кореневої системи частоту можна обмежити до 1 разу на 3 дні. Забезпечити швидший полив можна з трактором у комплекті з водяною помпою.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр