• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Повний привід у мінітракторі: так чи ні?

Сучасний мінітрактор – універсальний інструмент для роботи в аграрній, комунальній та будівельній сферах. Компактна машина працює з різним навісним обладнанням, що значно підвищує її функціональність.

Повний привід у мінітракторі: так чи ні?

Більшість мінітракторів бюджетного сегмента обладнані повним приводом. Чи так він потрібен? На це запитання відповімо у статті.

Для чого потрібний повний привід

Повний привід бажаний для якісної роботи з передньою наважкою. Крім того, якщо на вашій ділянці переважає глиняний грунт або складний рельєф, колісна формула 4x4 буде дуже доречною. При першому ж дощі всі чотири провідні колеса зроблять ваш трактор більш прохідним.

Те саме можна сказати і про заболочену місцевість. Там де задній привід може безпосередньо застрягти, повний витягне техніку.

Такі мінітрактори легше долають серйозні перешкоди (пагорби, ями, вибоїни тощо). Але наявність 4x4, що позначається на витраті палива, не забувайте про це.

Для складного ґрунту та величезної площі ділянки повнопривідний трактор просто необхідний. У таких умовах він повністю розкриє свій потенціал і буде:

  • добре маневрувати;
     
  • краще керуватися;
     
  • якісніше проходити перешкоди.

 

Якщо ви періодично перевозите важкі вантажі, повний привід полегшить це завдання. Крім того, він чудово підходить для буксирування іншого транспорту.

Чи купувати трактор із 4x4?

Кожен аграрій повинен сам вирішити: чи потрібен повний привід. Для цього йому потрібно орієнтуватися на характеристики ґрунту, розміри поля та доступні засоби. На ринку представлені моделі з постійним і повним приводом, що підключається. Якщо підвищена тяга і прохідність не потрібні на постійній основі, краще вибрати другий варіант.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр