• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Посадка часнику та картоплі з мінітрактором

Картопля та часник – одні з найпоширеніших культур, які вирощують у приватних господарствах. Щоб розвинути свій бізнес із продажу картоплі аграріям потрібно автоматизувати працю, підвищивши ефективність та прискоривши результат.

Посадка часнику та картоплі з мінітрактором

Для цього вони застосовують мінітрактори невеликої потужності, обладнані відповідним наваженням. Це чудовий варіант для обробки великих ділянок землі.

Який мінітрактор вибрати?

Технічні характеристики мінітрактора для посадки часнику та картоплі не мають великого значення. Одні використовують найпростіші машини, інші купують трактори дорожче, щоб розширити їхню функціональність. Зазначимо, що чим більша потужність, тим швидше та ефективніше виконуватиметься робота.

 

Для посадки культур орієнтуйтесь на середні показники. Середньостатистичний мінітрактор для такої роботи повинен мати двигун з потужністю 20 к.с., коробку передач з декількома задніми швидкостями, гідропідсилювач керма і колію, що регулюється. Проте, навіть найпотужніший мінітрактор не зможе працювати в полі без навісного обладнання.

 

Необхідна навішування

Щоб ефективно садити картоплю та часник, потрібне спеціальне навісне обладнання — саджалка. Розглянемо інструменти з прикладу картоплесаджалки. Вона може обробляти один або кілька (2,4,6 та 8) рядів, залежно від моделі. Чим більше рядів може висаджувати навішування, тим дорожче вона коштує.

 

Однорядна ідеальна для маленької ділянки. Якщо у вас великі земельні угіддя, краще придбати інструмент, розрахований на кілька рядів. Всі види агрегату мають систему регулювання, що дозволяє змінювати:

 

  • Глибину посадки;
     
  • Крок між бульбами;
     
  • Ширину рядів.

 

Часнокосажалки схожі на своїх картопляних побратимів і працюють за тим самим принципом. Як і попередні інструменти, вони можуть садити часник у кілька рядів. Садники зроблені із міцних матеріалів. Вони не псуються після кількох сезонів роботи. Рекомендується купувати навішення від того ж бренду, що трактор.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр