• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Уряд розгляне пропозиції щодо землеустрою ВТО

Президент НААН України Ярослав Гадзало подав на розгляд Верховною Радою України та Кабінету Міністрів пакет документів щодо землеустрою об'єднаних територіальних громад.

 

Уряд розгляне пропозиції щодо землеустрою ВТО

За його словами, передбачається доповнення Кодексу новими нормами, які встановлюють межі між об'єднаними громадами, сільськими, селищними та міськими радами. Також планується запровадження у розробку схем землеустрою зазначених територіальних громад та нового виду землевпорядної документації щодо формування масивів земель, призначених для ведення сільського господарства. Ярослав Гадзало пропонує вносити до Державного земельного кадастру відомостей про землі у зазначених межах. Цим об'єднанням та порадам видаватиметься витримка з кадастру.

За переконаннями вчених, необхідно дотримуватися наступних принципів при формуванні масивів земель сільськогосподарського призначення:

  • зонування здійснюється згідно з типами (підтипами) землекористування. При цьому враховується придатність землі для вирощування культур, садівництва тощо, а також цінність природних ресурсів, що розташовані на ній;
  • у районах розвиненої водної ерозії та дії вітрової ерозії виконується проектування основних елементів контурної організації землекористування;
  • розрахунок розмірів масивів земель має виконуватися диференційовано з урахуванням організаційної форми господарювання.

«Реалізація зазначених пропозицій допоможе забезпечити прискорення формування об'єднаних територіальних громад, запровадити ефективне місцеве самоврядування, організувати охорону та раціональне використання земельно-ресурсного потенціалу», - наголосив Гадзало.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр