• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Застосування навісного обладнання для мінітрактора взимку

Мінітрактори однаково затребувані, як у теплу, так і в холодну пору року. Питання лише у тому, яким навісним обладнанням вони оснащені. У цій статті ми поговоримо про використання навішування у зимовий період.

Застосування навісного обладнання для мінітрактора взимку

Використання навісного обладнання в зимову пору року

Навесні та влітку мінітрактори потрібні для посіву, восени – для збирання врожаю. Що ж узимку? У холодну пору року спецтехніка чудово справляється зі збиранням снігу, розбиванням льоду та боротьбою з ожеледицею.

Правильний підхід перетворює машину на снігоприбиральник. Для цього її необхідно обладнати снігоочисним відвалом. Він підходить для прибирання помірної кількості опадів на тротуарах, парковках або під'їзних алеях.

Відвал - найпоширеніший вид навішування. Він має кут 30 градусів і добре справляється з переміщенням снігу. Щоправда, може ушкоджувати дорожнє покриття. Щоб цього уникнути, на ріжучу кромку одягають захисні смужки з гуми або поліуретану.

Інші види популярної навішування для зими

Крім простого відвалу, фермери та комунальники користуються таким навісним обладнанням:

 • Ківш. Підходить для великого обсягу снігу, але, на відміну від відвалу, дозволяє не тільки переміщати його, але й вантажити. Ківш може використовуватися при великих заметах.
   
 • Сніговий штовхач. Підходить для нерівних поверхонь. Завдяки можливості фіксувати лезо в будь-якому положенні, навішування не завдає шкоди бруківці та іншим тротуарним покриттям.
   
 • Поворотна щітка. По суті замінює працю двірника та підмітає вулиці. Потрібна при малій кількості сухих опадів. Також її можна використовувати під час фінішної стадії збирання снігу, коли основну масу вже прибрали.
   
 • Розкидач - ще один помічник комунальників, який застосовується для розкидання піску солі або спеціальних реагентів на замерзлому покритті.

 

Начіпне обладнання для зими поширене в усьому світі. Його без проблем можна використати з більшістю сучасних мінітракторів.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр