• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Застосовуємо мототрактор для удобрення ґрунту

Навіть маючи невелику ділянку, часом не обійтися без допомоги механічного помічника. Сучасні компактні трактори можуть оптимізувати багато робочих процесів на ділянці. Вони дозволять як культивувати грунт перед посадкою, а й вносити добрива.

 

Застосовуємо мототрактор для удобрення ґрунту

На ринку є безліч видів навісного обладнання для підвищення родючості грунту. Одні просто вносять речовини, інші покращують їхню корисну дію. Поговоримо про інструменти докладніше.

Розкидувачі

Розкидачі застосовуються для поверхневого розкидання корисних речовин у вигляді порошку або гранул. Вони однаково ефективні на полях та в садах. Пристрої добре справляються з підвищенням родючості грунту, забезпечуючи рівномірну подачу.

Бункери

Зазвичай, бункери для внесення добрив — частини певного навісного обладнання мінітрактора. Практичне та зручне доповнення часто використовується при посадці картоплі. Наприклад, пристрій кріпиться до каркасу картоплесаджалки. У робочому стані воно передає підживлення через підвішену до ґрунту трубу.

Прополочні культиватори

Навісний культиватор призначений для розпушування ґрунту та знищення бур'янів. Після його застосування коріння рослин починає отримувати більше кисню. Крім того, він підвищує ефективність добрив.

Користь навісного обладнання

Інструменти для підживлення ґрунту користується великою популярністю. Вони значно знижують тимчасові та фізичні витрати фермера. Також обладнання дозволяють рівномірно розподілити добрива, що позитивно позначиться на багатстві урожаю.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр