• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Професійні вантажоперевезення у Києві

Професійні вантажоперевезення у Києві

Спочатку може здатися, що перевезення вантажів це проста робота. Але це лише спочатку. Вантажоперевезення передбачає не тільки транспортування, навантаження та вивантаження речей, але також їх збереження. Поставлені завдання мають бути виконані у максимально короткий термін та вигідні замовнику.

Кому і коли може знадобитися послуга перевезення вантажів

Автоперевезення буде актуальним у таких випадках:
 • офісні, квартирні чи дачні переїзди;
 • такелажні роботи;
 • перевезення великогабаритних та великовагових вантажів;
 • транспортування побутової техніки, меблів та важких музичних інструментів;
 • перевезення банкоматів, сейфів тощо.
Для вирішення поставленої мети слід замовити вантажний автомобіль.
Як можна побачити, вантаж буває різноманітним. Якщо перевозити малогабаритні, не важкі вантажі можна і самостійно, то справитися з великими перевезеннями з великою кількістю речей під силу тільки професіоналам.
Пильну увагу слід приділити транспортуванню музичних інструментів: фортепіано, піаніно та рояль, тендітним вантажам та антикваріату. Наприклад, під час перевезення банкомату надається авто, обладнане гідробортом. Для транспортування піаніно автомобільний перевізник запропонує професійних вантажників і забезпечить автомобіль спеціальними кріпленнями.
Офісний переїзд вимагає максимальної концентрації та ретельного підходу до вирішення поставленого завдання. Великий обсяг документації, оргтехніки та меблів потребує акуратного переміщення на нове місце без значних втрат. Також і переїзд до іншого міста або навіть до іншого району може створити стресову ситуацію. Щоб уникнути всіх труднощів, слід звертатися до фахівців, які організують швидкий та якісний переїзд: грамотно запакують усі речі, промаркують вантаж, виконають навантаження/розвантаження та транспортування предметів побуту.

Комплексні вантажоперевезення - якість та комфорт

Дачний, квартирний або офісний переїзд потребує врахування всіх деталей під час виконання робіт. Особливу увагу слід приділити попередньому етапу. Заздалегідь звернувшись до мувінгової компанії та зробивши замовлення комплексного переїзду, можна розраховувати, що фірма надасть кваліфікованих спеціалістів: вантажників, пакувальників та ін. Професіонали підготують усі речі до подальшого транспортування, оцінять вартість робіт залежно від обсягів. У такому випадку буде дещо збільшено ціну послуги, але вона, як і раніше, буде доступною. Ви заощадите не лише час, а й власні трудовитрати та нерви. 
На кожному етапі проведення роботи фахівці зі знанням справи здійснять розбирання меблів, підготують до переїзду техніку, дбайливо запакують усі крихкі предмети, занурять у автомобіль все майно та швидко доставлять вантаж до кінцевого місця перевезення.

Основні нюанси при виборі вантажної машини

Компанія «Мій переїзд» виконує всі види вантажних перевезень по Київській області та у місті Київ. Для здійснення замовлення необхідно лише зайти на сайт і залишити свою заявку. Щоб правильно розрахувати вартість послуги, необхідно визначити який автомобіль знадобиться для автоперевезення. Тариф залежатиме від машини, яка застосовуватиметься у кожному індивідуальному випадку.
Існують категорії вантажів відповідно до їх особливостей та властивостей:
 • простий – проводиться транспортування при найпростіших переїздах;
 • небезпечний – передбачає використання спеціалізованого автомобіля;
 • харчові продукти – потребує використання машини, у якій підтримується відповідна температура;
 • габаритний – необхідно підібрати належне авто та ретельно вибрати автомаршрут;
 • живий - в автомобілі повинен бути дотриманий температурний режим, і він обладнується клітинами та вольєрами.
Також слід звернути увагу на вагу вантажу. При обліку всіх цих факторів буде сформовано ціну на послугу.

Що потрібно зробити, щоб замовити перевезення вантажів на сайті pereezdy.kiev.ua?

Зайшовши на наш сайт, Ви можете залишити заявку онлайн або зателефонувати менеджеру, який розрахує вартість послуги з переїзду в Києві або по Україні. З нами завжди комфортно, зручно та вигідно.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр