• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Сівалка кукурудзяна для мінітрактору: вибираємо найкращий навіс

Якщо ви хочете висадити кукурудзу правильно, то скористайтеся просапним навісом точного висіву - ці пристрої не псують зерно і дозволяють дотримуватись потрібної дистанції. При виборі такої сівалки для мінітрактора необхідно врахувати кілька моментів.
Сівалка кукурудзяна для мінітрактору: вибираємо найкращий навіс

Кукурудза із гібридним рівнем від 95% – дуже продуктивна культура. Якщо ви хотіли б отримати хороший урожай, подбайте про те, щоб зернятка не було пошкоджено при посадці. Також важливо, щоб інтервал між точками посадки залишався рівномірним. Якщо ви хочете висадити кукурудзу правильно, то скористайтеся просапним навісом точного висіву - ці пристрої не псують зерно і дозволяють дотримуватись потрібної дистанції. При виборі такої сівалки для мінітрактора необхідно врахувати кілька моментів.

Завдання

Пропашна сівалка складається з рами з сегментами, розрахованими на кілька рядів. Її конструкція передбачає підстроювання кожної з секцій під особливості рельєфу, а також постійну глибину посадки, контрольовану рядність та ширину між рядами. Кількість секцій слід підбирати залежно від рекомендацій щодо кількості рядів для окремого сорту. Наприклад, якщо ви плануєте садити за методикою "зігзаг", то вам знадобиться модель, яка може розкидати кукурудзу в шаховому порядку зі зсувом ряду.

Переваги та недоліки дозуючих апаратів

Існує два типи дозуючих апаратів, які «визначають» кількість зерна під час роботи – дискові та механічні. Апарати першого типу працюють без подачі повітряного потоку, тому потребують ущільнення та вентиляторів. Вони «не перебірливі» до гідравліки трактора, а також чистоти та однорідності насіння. Втім, механічні сівалки стають все менш популярними, адже при їх настроюванні на певний розмір насіння доводиться змінювати конструкцію апарату.

Пневматичні сівалки відбирають насіння точніше і не так сильно подрібнюють заготівлю. Ці пристрої також мають вищу ціну. Але за ці гроші ви отримаєте скорочення витрати, прискорення роботи та підвищення продуктивності. Разом з тим пневмосіялки трохи розріджують або загущують посіви, внаслідок чого доводиться додатково прополювати та культивувати посадку.

Сошник

Існує також два типи сошників: анкерні та дискові. Агрегати з анкерним сошником застосовуються на підготовленій чи «легкій землі». Сівалки з дисковим сошником придатні для застосування на важкому кам'янистому ґрунті. Дискові пристрої забезпечують велику швидкість обробки та високу ефективність за рахунок зниженого тертя між диском та прокладкою.

Розмір та ширина

Маленькі компанії купують для роботи сівалки шириною 1,5 метра, а великі ферми, які висівають кукурудзу в стислий термін, використовують навіси з широким розрядом для посадки насіння на 12-24 рядах одночасно. Слід зазначити, що малі жесткорамні пристрої потребують паралелограмних механізмів кріплення секцій і сошників з подвійними копірами. У той самий час велике устаткування сумісне лише з потужними двигунами.

Робота без дозавантаження

Швидкість роботи пневматичних сівалок з інтервалом 10 см між насінням становить 6-8 км на годину, а за більшої відстані для зерна – 4-5 км. Щоб посіяти кукурудзу зі швидкістю до 10 км на навісі точної сівби, необхідно оснастити пристрій GPS (не використовується разом з електричним та гідравлічним приводом).

Додаткові деталі

Якщо хочете підвищити ККД, варто замовити додаткові функції, наприклад, систему електронної системи контролю посадки, яка розподіляє насіння по ряду. До списку додаткового обладнання також можуть входити:

 • полозовидний сошник з клиновим наральником;
 • прикочують колеса, які формують гребінь правильної форми;
 • пристрій для закриття посівних борозенок;
 • Коліщатко для ущільнення ґрунту в зоні рядка комковидальник.

В «АльянсАгроТехніка» можна придбати сівалку, яка забезпечить стабільну дистанцію між насінням та паралельність рядів без зміщення. Звертайтеся, і ми проконсультуємо, доставимо сівалку кукурудзяну для мінітрактору протягом дня і надамо вам спеціаліста, який навчить нею користуватися.

Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 3
Написати відгук
  +77058668773
  Хотел бы приобрести, но как
  Цена сеялки
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр