• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Способи поливу городу

Способи поливу городу

 

Полив рослин по лунках

Цей спосіб ідеальний для дерев та чагарників, які ростуть поодинці. Найчастіше такі рослини потребують великої кількості води. Щоб організувати такий спосіб поливу, необхідно викопати лунку навколо рослини. Щоб вода не розтікалася, необхідно обкласти краєм лунки. Воду можна заливати із відра або шланга. У такому разі вода використовується досить ощадливо. При цьому в коренях рослин зберігається достатня кількість вологи. Єдиним мінусом такого способу поливу є трудомісткість процесу.

Полив рослин у борозни

Цей метод підійде тим, чия ділянка не ідеально горизонтально рівна, а має ухил. Найважливішим при даному методі поливу є твір попередніх розрахунків. Необхідно враховувати склад ґрунту та його особливості. Важливо розрахувати глибину, ширину борозен та визначити кількість води, яка заливатиметься. При важкому ґрунті ширина борозен повинна становити 80-90 см. Якщо ґрунт легкий, борозна повинна бути 50 см. Глибина канавок безпосередньо залежить від ступеня ухилу городу. Чим менший ухил, тим глибше мають бути борозни.Недоліком такого способу є те, що витрачається велика кількість води, а також борозна займає досить багато місця, яке можна було б використовувати під посадку.

Краплинний полив городу

Цей спосіб є одним з кращих, оскільки волога витрачається економно і даний спосіб підходить для ділянок з будь-яким ухилом. Можна використовувати шланг із отворами. Вода під тиском розбризкуватиметься краплями і зрошуватиме рослини. Щоб шланг залишався чистим, його можна покласти не на землю, а на триноги.

Полив за допомогою автоматичної системи

Автоматична система зрошення робить все самостійно, дозволяючи господареві ділянки займатися своїми справами. Налаштувавши на своїй ділянці автоматичний полив, ви уникнете безлічі проблем та незручностей, також звільните час для інших актуальних занять.

Переваги даного способу:

 1. Автоматичні налаштування параметрів поливу (кількість води, частота поливу, час зрошення)
   
 2.  Немає необхідності бути присутнім і стежити за системою.
   
 3.  Можна програмувати систему на тривалий термін: від місяця до року.
   
 4.  Не потребує особливого догляду. Важливо лише зрідка чистити розбризкувачі
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр