• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Способи добрива ґрунту

Будь-який родючий ґрунт вимагає догляду та регулярного оновлення свого складу. Навіть саму тверду і суху землю можна перетворити на відповідне для овочевих культур середовище. Це забирає час та фінанси, але у результаті ви отримаєте багатий урожай.

Способи добрива ґрунту

Добрива зазвичай вносять ранньою весною. Систематичне підживлення значно покращує склад ґрунту, при цьому важливо враховувати його особливості.

Добрива бувають органічні та мінеральні. Перші доступніші, але з ними доведеться повозитися. Другі не потрібно готувати: вони відразу після покупки вносяться в ґрунт, підживлюючи та покращуючи його склад.

Органічні

Ґрунт удобрюють органікою навесні або восени вручну/за допомогою мінітрактора. Весняне підживлення дозволяє якісно забезпечити культури потрібними елементами живлення. Весною і на початку літа вони вимагають рясного харчування: у цей період вони інтенсивно зростають. Якщо удобрювати восени, підживлення довше розкладається, але покращується родючість ґрунту в довгостроковій перспективі.

Поширені види органічного підживлення:

 • гній;
   
 • листя;
   
 • тирсу;
   
 • торф'яний мох.

 

Кожна органічна речовина розкидається по городу товстим шаром (10 см), потім утрамбовується.

Пам'ятайте, що органічні залишки повинні обов'язково пройти компостування. Це зробить удобрення родючим.

Мінеральні

Мінеральне підживлення дозволяє грунту поповнити запас фосфору, азоту та калію. Фосфор потрібен рослинам під час проростання, а азот під час активного зростання. Калій дозволяє підготувати культури до зими.

Мінеральне підживлення буває простим і комплексним. Перший тип містить 1 елемент, а другий 2 і більше. Кожне мінеральне добриво продається у кількох формах. Наприклад, азотний випускається в чотирьох: нітратна, амонійна, амідна та аммонійно-нітратна.

Мінеральні добрива застосовують у кілька періодів. Чітко дотримуйтесь інструкцій на упаковці, щоб досягти максимального ефекту. Деякі фермери все життя підгодовують свій город одним видом добрив. Краще спробувати поєднання мінералів та органіки.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр