• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Топ-5 частих поломок мінітракторів

Мінітрактор — чудова альтернатива великоваговій сільгосптехніці. Маючи таку машину, потрібно стежити за її станом для продовження терміну експлуатації технічних вузлів. Серйозні поломки призводять не тільки до непередбачених витрат, але й до простою техніки, що не бажано під час посіву чи збирання.

Топ-5 частих поломок мінітракторів

Типові поломки мінітрактора

Мінітрактор - проста машина, тому всі основні несправності пов'язані з мотором, з основними робочими вузлами або ходовою частиною.

Топ-5 поломок:

 1. Несподіване падіння потужності двигуна - проблема може бути в паливній системі, в регуляторі обертів або запаленні. Можна визначити по чорному або густому білому думи з вихлопної труби, що з'являється наприкінці роботи.
   
 2. Сторонні звуки та вібрація під час роботи – проблема виникає при надлишку палива, перегріві двигуна, ослаблення кріпильних болтів, зносі шатунного механізму.
   
 3. Глине мотор - найчастіше причини криються у заїданні дисків, забрудненні фільтрів, витоку палива або у знос окремих частин тяги.
   
 4. Некоректна робота зчеплення свідчить про знос деталей коробки передач і неправильного регулювання основних елементів.
   
 5. Порушення ходової частини та гідравліки – працювати на тракторі з пошкодженою конструкцією та зламаною гідравлікою небезпечно.

 

Обов'язковий ремонт

Якщо помітили один із перерахованих вище симптомів, не засмучуйтесь. Компактний мінітрактор відрізняється простою конструкцією. Більшість проблем можна усунути не вдаючись до допомоги сервісного центру, за умови, що тракторист має відповідні навички.

Інакше краще звернутися до кваліфікованих фахівців. Якщо мотор, що заглух, не несе великої небезпеки, то пошкоджена гідравліка або “ходівка” можуть загрожувати здоров'ю та життю.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр