• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

ТОП-5 прибуткових сфер сільського господарства

Сфера сільського господарства активно розвивається за рахунок того, що багато хто зараз віддає перевагу екологічно чистій продукції. Тому, якщо у розпорядженні є ділянка і багато вільного часу, це привід почати власну справу! Розглянемо п'ять найприбутковіших сфер сільського господарства. 

ТОП-5 прибуткових сфер сільського господарства

Вирощування овочів у теплицях

Перевагою такого бізнесу є те, що не потрібно надто великої площі ділянки, а врожай можна отримувати цілий рік. Основні первісні витрати зводяться до формування каркасу теплиці, встановлення обладнання для поливу та освітлення. У таких теплицях можна вирощувати помідори, огірки, перець, зелень та інші овочеві культури, популярні цілий рік.

Вирощування полуниці

Рентабельність такого бізнесу зумовлена ​​попитом на ягоду. Її вирощування може здійснюватися відкритим способом або у теплицях. Перший варіант переважний у плані мінімальних вкладень. При цьому вона відрізняється насиченим смаком. З недоліків слід виділити сезонність збирання врожаю і схильність до перепадів клімату. У теплицях можна збирати кілька врожаїв на рік. Але це варіант переважний великих господарств, оскільки потрібні великі початкові вкладення.

Вирощування бройлерів

Перспективність цього бізнесу обумовлена ​​попитом куряче м'ясо. Для вирощування пташенят можна закуповувати, якщо немає бажання витрачатися на дороге обладнання. Надалі можна вже закуповувати яйця і вирощувати в інкубаторах. Це дозволить повністю контролювати весь цикл. Якщо ділянку дозволяє, то корм для курей можна вирощувати самостійно.

Грибна ферма

За високої конкуренції таку продукцію дуже великий попит. Сама ж технологія дуже проста, що дозволяє отримувати врожай із мінімальними втратами. Для організації ферми підійде підвальне приміщення або теплиця. Залежить від обсягу виробництва.

Здача в оренду

Якщо ви власник досить великої ділянки, але часу на її обробіток немає, то найприбутковішим варіантом є здавання його в оренду. Перевагою є те, що ви отримаєте свій прибуток незалежно від урожаю орендаря.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр