• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Трактори від DongFeng: особливості та переваги

Китайські мінітрактори DongFeng — доступна сільгосптехніка, яку можна застосовувати на дачі, у приватному господарстві, комунальній та будівельній сферах. Більшість комплектуючих виготовляються у Китаї, але є й європейські. Саме таке поєднання дозволяє зробити трактори DongFeng якісними та недорогими. 

Трактори від DongFeng: особливості та переваги

Переваги техніки

Мінітрактори DongFeng відрізняються спрощеною, але міцною конструкцією, що полегшує обслуговування. Компактні габарити дозволяють використовувати техніку в будь-якому місці, навіть у невеликому саду, між деревами або біля паркану.

Весь модельний ряд оснащений простими двигунами, які видають достатню для багатьох завдань продуктивність. При цьому вони добре заощаджують паливо. Найголовніша перевага DongFeng - доступна ціна. Вона ніяк не впливає на якість чи функціональність. Власникам цієї техніки доступні багато базових опцій дорожчих аналогів, наприклад:

  • Повний привід
     
  • Гідропідсилювач керма
     
  • Регульована колія

 

Потужні мотори працюють у парі зі складними коробками передач. КПП можна настроїти на різні швидкісні режими.

Комфортна робота з тракторами DongFeng

Більшість моделей мають простору кабіну. Кабіна збільшує ціну, але тракторист отримує прийнятні умови для роботи будь-якої пори року. Для комфорту водія в тракторах встановлено сидіння, яке можна настроїти під себе. Всі важелі доступу розташовані ергономічно, а датчики знаходяться в безпосередній близькості до оператора.

Мінітрактори DongFeng виконані в сучасному дизайні з округлим капотом і повноцінною системою освітлення для роботи в темний час доби. До машин можна підключити безліч навісного обладнання, перетворивши мінітрактор на універсальний інструмент.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр