• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Прибираємо картопля за допомогою мінітрактору

Хороший урожай картоплі мало виростити, його треба ще зібрати. Замість традиційних ручних пристроїв пропонуємо ознайомитися із сучасними механічними інструментами. Для зручності польових робіт можна застосовувати компактний трактор з певним навісним обладнанням - картоплекопалкою.

 

Прибираємо картопля за допомогою мінітрактору

Види копалок

Виділимо основні види навісного обладнання збору картоплі.

  • Універсальний. Універсальний або віяловий інструмент зовні нагадує лопату із лозинами. Пристосування заривається в землю, підчіпаючи картоплю, внаслідок чого врожай потрапляє на зуби.
     
  • Вібраційний. Більш досконалий інструмент, що складається зі спеціального ножа-лемеша і сітки, що вібрує. Перший зрізає частину ґрунту, а другий очищає бульби вібрацією.
     
  • Транспортерний. Схожий на попередній тип, але замість вібраційного столу у ньому встановлено стрічку. Зібраний урожай рухається конвеєром і таким чином очищається.

 

Плюси і мінуси

Універсальні картоплекопалки найпростіші та найдешевші, але чекати дива від них не варто. Приблизно 10-15% урожаю все одно залишається у землі. Крім того, інструмент може пошкоджувати бульби (хоча при викопуванні коренеплодів лопатою ймовірність пошкодження значно більша).

Вібраційні працюють більш ефективно, але й коштують дорожче. Немає сенсу купувати її для невеликих ділянок. На великих площах вона окупиться досить швидко. Що стосується транспортної, то її мінус полягає лише у високій ціні. В іншому вона чудово справляється зі своїм завданням.

Вибирайте обладнання для збору картоплі, керуючись площею поля, сумою та можливостями трактора.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр