• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Прибирання снігу за допомогою мінітрактору

Кожен вибирає сам, яким способом йому вирішувати щоденні побутові завдання. Можна підмітати віником, а можна скористатися пилососом, можна рвати траву руками, а можна використовувати газонокосарку, можна відкидати сніг лопатою, а можна використовувати сучасну техніку. м'язах та спині. Руки починають напружуватися, готуючись до важкої та виснажливої ​​праці з очищення двору від снігу.

Прибирання снігу за допомогою мінітрактору

Кожен вибирає сам, яким способом йому вирішувати щоденні побутові завдання. Можна підмітати віником, а можна скористатися пилососом, рвати траву руками, а можна використовувати газонокосарку, можна відкидати сніг лопатою, а можна використовувати сучасну техніку.

Часто, згадуючи про зиму та про майбутню роботу, пов'язану зі збиранням снігу, у багатьох людей виникає біль у м'язах та спині. Руки починають напружуватися, готуючись до важкої та виснажливої ​​праці з очищення двору від снігу.

Але ж вибір існує завжди! Якщо людина хоче поберегти свої сили, здоров'я та психологічний стан, вона може скористатися трактором із широким спектром навісного обладнання, яке допоможе впоратися зі снігом за лічені хвилини.

Снігоочисник роторний

Завдяки роторному снігоочиснику з'явилася можливість забирати сніг далеко від дороги.

Такий пристрій має невелику вагу, що дає можливість встановлювати його навіть на найменші трактори. У Вас не хворітиме шия, адже прибирання снігу буде здійснюватися під час руху трактора вперед.

Передньонавісна лопата відвал

Є найчастіше використовуваним обладнанням для очищення двору від снігу. Для встановлення на мінітракторі призначений відвал шириною 1,5 м. Висота підняття дзеркала відвалу досягає 40 см. А опустити його можна на 15см. Гідроциліндр допомагає піднімати та опускати лопату відвал. Її можна повертати у будь-якому напрямку на 30 градусів. Внизу лопати – відвалу кріпиться гумова пластина, яка копіює рельєф.

Заднівісні лопати

Просте та надійне пристосування. Таке обладнання зарекомендувало себе як зручне у використанні та довговічне. Єдиним недоліком задньонавісних лопатів є те, що чистити сніг доведеться постійно використовуючи задній хід трактора. Користувачі скаржаться на біль у шиї та попереку через тривале перебування у напіврозгорнутому стані корпусу.

Лопата розпушувач-вирівнювач

Просте та зручне пристосування для прибирання снігу. За допомогою цього пристрою можна відсувати сніговий вал як рухаючись вперед, так і заднім ходом. Ви зможете розбивати твердий сніг і льодову кірку, що утворилася.

Збирання снігу шнекоротором

Шнекоротори бувають як задньо-, так і передньонавісні. Таке обладнання допоможе не лише прибрати, а й вивезти сніг. Щоб використовувати шнекоротор, потужність трактора має бути більше 20 л.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр