• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Vakula 300 показав себе на AgroExpo 2018

Компанія ТОВ «Агро-Альянс» з Харкова, що спеціалізується на модернізації застарілих моделей тракторів, презентувала свій продукт – 300 – 400-сильний колісний трактор Vakula 300.

 

Vakula 300 показав себе на AgroExpo 2018

Машину представили громадськості у складі стаціонарної експозиції у Кропивницькому, на міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo 2018, що відбулася 26 – 29 вересня.

5 причин купувати вітчизняну сільгосптехніку

Прототипом для створення Vakula став «Кіровець» зразка К-701. Зокрема, нова модель успадкувала його шарнірну раму та посилену ходову частину.

Незважаючи на велику кількість імпортних деталей, Vakula 300 – на 100% український агрегат:

 1. Широкий потужний діапазон - 300 - 430 л. с. Виставковий екземпляр обладнався турбованим шестициліндровим дизелем MAN D2866LF на 420 «коней» і 1600 об./хв. Опціонально можливе встановлення і нового двигуна.
   
 2. Удосконалені за рахунок повітряного фільтра, фільтраційного механізму Separ та італійського 5-ти секційного гідророзподільника Waivoil, паливної та гідравлічної системи.
   
 3. Механічна трансмісія з 4-х режимною коробкою передач на 16 передніх та 8 задніх швидкостей та гідропідсилювачем керма дозволяє перемикати передачі плавно, без зниження крутного моменту.
   
 4. Завдяки наявності обтяжувачів вдалося досягти 6-го тягового класу. Опціонально цей показник може бути збільшений до 8 з допомогою здвоєних коліс.
   
 5. Ергономічна амортизована кабіна з підвищеною шумоізоляцією, аналогічна тракторам «Слобожанець», обладнана сучасною системою провітрювання та кондиціонером, а також панорамною LED-відеокамерою, підвищує якість та тривалість польових робіт у будь-яких погодних умовах.

 

Придбати Vakula 300 з українським двигуном, ВОМ, посиленою гідравлічною наважкою на гаку та системою контролю за витратою палива можна за ціною від 1,6 до 2 млн грн.


ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр