• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Вибираємо снігоприбиральну машину

Бажаєте швидко розчистити сніг, але не знаєте як це зробити? Нагадаємо, що існують спеціальні агрегати – снігоприбиральні машини, які добре справляються із цим завданням. Як їх правильно вибирати – розповість стаття.

 

Вибираємо снігоприбиральну машину

Одноступінчасті

Цей тип снігоприбиральних машин найбільше підходить для розчищення від снігу невеликих площ. Двигун у них встановлений або електричний, або бензиновий, потужність якого невелика, але для збирання пухкого снігу вистачає. Одноступінчасті снігоприбирачі несамохідні, тому потрібно штовхати їх самостійно. Однак, це не стане проблемою – зазвичай цей тип має компактність.

Робочі частини такого агрегату зазвичай виготовлені з морозостійкого пластику, а шнек найчастіше з гуми.

Двоступінчасті

Двоступінчасті снігоприбирачі мають ускладнену конструкцію, а також можуть витримувати вищі навантаження і розраховані на великі площі. На відміну від попереднього типу вони можуть бути ще й самохідними. Самохідки важчі, але й справляються з щільнішим снігом. Зате вона все робить сама – залишається лише спрямовувати її у потрібному напрямку.

Підсумки

Варто підсумувати тим, що краще вибирати двоступінчасті снігоприбирачі на бензині, тому що вони забирають сніг ефективно і швидко, а площа може бути майже будь-якою. Важливо пам'ятати, що вибір техніки потребує певних знань, а куплена річ – дбайливості. Щоб уникнути неприємних ситуацій, читайте інструкцію, тоді агрегат прослужить довше.

Зазначимо, що замість класичного снігоприбирача завжди можна придбати мінітрактор з лопатою відвалом.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр