• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Всі роботи, що виконуються мототрактором

З появою на українському ринку сільськогосподарської техніки мототракторів у фермерів з'явилася можливість значно підвищити продуктивність праці, при цьому скоротити кількість фізичних зусиль. Мототрактор здатний механізувати процес обробки землі, не вдаряючи по Вашому гаманцю. Технічно мототрактор багатофункціональний, простий в обслуговуванні та експлуатації. Він зручний, надійний і економічний. Вам більше не доведеться горбатиться на городі, всю складну роботу виконає ваш вірний помічник. Робота у полі чи городі стане задоволенням. Така техніка настільки функціональна, що Ви забудете про болі в спині, втому і потріскані від важкої роботи руки.

Всі роботи, що виконуються мототрактором

І так, які роботи можна виконувати, без зайвих витрат праці і часу за допомогою мототрактора.

 

З появою на українському ринку сільськогосподарської техніки мототракторів у фермерів з'явилася можливість значно підвищити продуктивність праці, при цьому скоротити кількість фізичних зусиль. Мототрактор здатний механізувати процес обробки землі, не вдаряючи по Вашому гаманцю.

Технічно мототрактор багатофункціональний, простий в обслуговуванні та експлуатації. Він зручний, надійний і економічний. Вам більше не доведеться горбатиться на городі, всю складну роботу виконає ваш вірний помічник. Робота у полі чи городі стане задоволенням. Така техніка настільки функціональна, що Ви забудете про болі в спині, втому і потріскані від важкої роботи руки.

І так, на що здатний моторактор
1. З таким помічником Ви можете легко орати город будь-яких розмірів. Тепер можна цілий день орати землю і навіть не спітніти.
2. Можна висаджувати картоплю під плуг. Лопата - минуле століття.
3. Вам доступна переорка в зиму стерні після зернових.
4. Фрезерування городу ніколи не було таким простим завданням.
5. Посадка картоплі мотоблочною картоплесаджалкою дозволить Вам навіть не торкатися розсади. Від Вас потрібно лише засипати картоплю в спеціальний резервуар, а мотоблочна картоплесаджалка сама здійснюватиме рівномірну посадку.
6. Довсходова обробка картоплі міжрядовим культиватором дозволить значно збільшити кількість та якість майбутнього врожаю.
7. Прополка картоплі, що зійшла, культиватором з «їжачками» вбереже Ваш город від небажаних рослин, бур'янів.
8. Підгортання картоплі мототрактором дозволить повністю механізувати процес посадки картоплі.
9. Копка картоплі транспортерною картоплекопалкою спростить складний процес викопування до мінімуму. Вам залишиться тільки пройтися і зібрати врожай з поверхні землі.
10. Встановивши на мототрактор сівалку, процес посадки зернових культур стане не складніше, ніж звичайна прогулянка.
11. Зимою Ви легко зможете очистити своє подвір'я від будь-якої кількості снігу.
Роботи із заготівлі сіна
1. Кінною косаркою косимо траву, яка стане сіном. З таким пристосуванням можна сміливо збільшувати поголів'я худоби у господарстві до нескінченності. Адже з мототрактором Ви зможете забезпечити їм потрібну кількість корму.
2. Граблями "Сонечко" згрібати сіно простіше простого.
3. Стягувати сіно у великі купи можна за допомогою волокуші.
Перевезення вантажів за допомогою мототрактора
Можна перевозити дрова, вивозити гній, перевозити сіно (можна двома причепами одразу), перевозити зібраний урожай з поля в сховищі та ін.
Мототрактор, незважаючи на свої невеликі габарити, здатний до транспортування чималих вантажів. Це дуже зручно та легко.
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр