• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Японський мінітрактор

Японський мінітрактор – це аксіома якості. Кожен фермер, замислюючись над покупкою сільськогосподарської техніки для своєї ділянки, хоч раз замислювався над тим, щоб купити японський мінітрактор. Здається, що придбавши японську техніку ви забудете, що таке ремонт, поломки та неякісна робота. Це правда, і багато фермерів з усього світу вже переконалися в цьому.

Японський мінітрактор

Японський мінітрактор – це аксіома якості. Кожен фермер, замислюючись над покупкою сільськогосподарської техніки для своєї ділянки, хоч раз замислювався над тим, щоб купити японський мінітрактор.

Здається, що придбавши японську техніку ви забудете, що таке ремонт, поломки та неякісна робота. Це правда, і багато фермерів з усього світу вже переконалися в цьому.

Ціна

Багато фермерів або власників ділянок думають, що така техніка їм не по кишені. Але хочемо вас переконати. В інтернет-магазині Альянс Агро Техніка ви зможете знайти техніку собі по кишені. Все залежить від вибраної потужності. Чим потужніший трактор, тим, відповідно, і вища його ціна. Наприклад, ціна на мінітрактори японського виробника Kubota стартують від 109 тисяч гривень. Їхня ціна може варіюватися в залежності від курсу. Найдорожчий мінітрактор коштує близько чотирьохсот тисяч гривень.

Виробники японських тракторів

Серед усіх японських виробників лідируючу позицію з продажу займає компанія Kubota. Це й не дивно. Їхня техніка встигла завоювати довіру споживачів, оскільки на ринку вони аж із 1890 року. Такому багаторічному досвіду можна сміливо довіряти!

Також відомі й інші виробники, які радують своєю якістю складання та комплектації. Це:

 • Мітсубіші
 • Янмар
 • Шібаура
 • Хіномото
 • та інші.

Всі моделі варті уваги і по-своєму хороші.

Функціонал мінітрактора

Як і вся середня сільськогосподарська техніка, японські мінітрактори мають дуже широкий функціонал. Вони впораються майже з усіма видами робіт:

 • чудово підготують вашу землю до посадки культур
 • приберуть урожай
 • впораються з обробкою пестицидами та поливом
 • також їх можна використовувати для перевезення невеликих вантажів
 • мінітрактор подолає комунальні завдання
 • та багатьом іншим

Хочемо звернути вашу увагу на те, що чим більше у вас буде навісного обладнання, тим з великою кількістю робіт упорається техніка.

Ще одна перевага, яку має техніка з Японії, це те, що до неї підходить навісне обладнання майже всіх виробників. Так що вам не доведеться морочитися з пошуком.

Де придбати японський мінітрактор?

Щоб купити японський мінітрактор в Україні, вам достатньо лише знайти надійного постачальника. Таким є інтернет-магазин Альянс Агро Техніка. Щоб оформити замовлення, просто зв'яжіться з нашим менеджером та вам підкажуть, яка модель підійде для вашої ділянки, тонкощі оплати та доставки.

До того ж, ми доставляємо техніку в будь-яку точку України.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр