• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Навіщо потрібна лопата відвалу?

Лопата відвал — зварена металева конструкція із ножем, закріпленим у нижній частині. Вона застосовується як універсальне навісне обладнання для тракторів і мотоблоків. Інструмент нагоді як під час сезонних робіт, так і для прибирання.

Навіщо потрібна лопата відвалу?

Основні та другорядні завдання

Збирання снігу - основне призначення відвалу. Він значно скоротить час розчищення доріжок. Одні моделі розраховані на прибирання свіжих опадів, інші для затверділого снігу, який лежить довгий час, але принципової різниці між обладнанням немає.

Не варто переживати за асфальт, тому конструкція включає прогумований ніж, який захистить дорогу від пошкоджень.

Лопату відвал активно використовують у дачному господарстві та комунальній сфері. Інструмент знадобиться не тільки для збирання кучугур: він допоможе впоратися з будівельним сміттям та гілками. Тому відвал так затребуваний серед будівельних організацій та ЖКГ.

Також, лопатою можна вирівнювати дорожні покриття із гравію та піску. Багато фермерів використовують інструмент, щоб розчищати приміщення для тварин.

Відвал можна приєднати спереду або ззаду трактора, якщо машина на це розрахована. Задні моделі відрізняються від передніх зменшеними габаритами. В іншому технічні характеристики практично ідентичні.

Конструкція навісного

Лопата відвал зроблена із міцної сталі. Навісне складається з ковша, поворотного кронштейна кріплення і підйомного механізму. Середня ширина захвату інструменту становить 1-2 метри. Габарити агрегату дозволяють захоплювати великі обсяги снігу чи сміття.

Щоб лопата прослужила довго, витяг повинен бути оснащений якісною пружинною системою з обмежувачем ходу. Наважка з поворотним механізмом може розвертатися в потрібну сторону, що значно полегшить збирання снігу.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр