• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Запчастини для мототракторів. Плуг

Сільськогосподарські роботи зазвичай забирають багато сил та часу. Найчастіше фермерам доводиться проводити цілий день, працюючи із землею. Це виснажує, і тому сезон посадки та збирання врожаю перетворюється на якесь пекло. Дістати трактор, щоби полегшити свою роботу, раніше було досить важко. Добре, що зараз на допомогу фермерам прийшла така техніка, як мотоблок, мототрактор та мінітрактор. Вони доступні і можуть впоратися майже з усіма видами робіт.

Запчастини для мототракторів. Плуг

Сільськогосподарські роботи зазвичай забирають багато сил та часу. Найчастіше фермерам доводиться проводити цілий день, працюючи із землею. Це виснажує, і тому сезон посадки та збирання врожаю перетворюється на якесь пекло.

Дістати трактор, щоби полегшити свою роботу, раніше було досить важко. Добре, що зараз на допомогу фермерам прийшла така техніка, як мотоблок, мототрактор та мінітрактор. Вони доступні і можуть впоратися майже з усіма видами робіт.

Тепер оранка, покос трави, розприскування добрив, міжрядна обробка картоплі та буряків можуть бути зняті з плечей фермерів.

Щоб розширити спектр робіт, які виконають ці машини, можна придбати запчастини до мототрактора або доробки мототрактора.

Для якісного оранки землі одного мототрактора недостатньо. Для цього вам слід придбати плуг. Це навісне обладнання забезпечить хорошу підготовку ґрунту під посів.

Переваги плуга для мототрактора

Плуг перевертає верхню кулю ґрунту. Це дуже корисно перед посадкою рослин і ось чому:

  1. При цьому зверху виявляються коріння бур'янів та личинки шкідників. Оскільки оранка проводиться восени, то за зиму всі ці небажані елементи гинуть на морозі.
  2. Пори, що утворюються при обробці ґрунту, допомагають накопичувати більше вологи.
  3. Оранка допомагає розбити великі груди землі. Це сприяє тому, що коріння рослин легше добути собі поживні речовини.

Види плугів

Перед тим як вибирати плуг, давайте розберемося які взагалі бувають види плугів.

  1. Однокорпусні. Його перевага в тому, що вона має широке захоплення — 90 сантиметрів і більше. Але кріпити один такий плуг на мототрактор не має сенсу.
  2. Реверсивний чи зворотний. Реверсивний плуг хороший тим, що при русі в обидві сторони він здійснює однаково якісну оранку. Використовуючи реверсивний плуг, ви отримаєте рівне поле без необхідності розбивати борозни.
  3. Роторний плуг. Застосовується, коли потрібне глибоке оранка — до 30 сантиметрів. Для цього в конструкції використовуються відвали, що обертаються щодо вертикальної осі. Коріння бур'янів при такій обробці не потрапляє назад під землю, а залишається на поверхні і висихає.

Як вибрати плуг для мототрактора?

При виборі плуга важливо розуміти, що чим складніша конструкція вашої техніки, тим складнішим має бути плуг для мототрактора. Наприклад, для мототрактора зовсім не доцільно купувати однокорпусний плуг.

При виборі доробки для мототрактора зважте на те, що плуг повинен відповідати потужності вашої техніки. Якщо не дотримуватись цього правила, Ви не тільки не отримаєте ефективної роботи, а ще й приведете у несправність свій мототрактор. Буде добре, якщо Ви придбаєте плуг такої самої фірми, як і Ваш мототрактор.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр