• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Догляд за ділянкою за допомогою мототрактора

Як показує статистика, кожен другий мешканець великого міста має заміську землю. І близько 25% є також щасливими власниками сезонного житла із присадибною територією. Ці люди знають, як буває чудово вибратися з набридлої квартири, і поринути в атмосферу безтурботності та чистоти. Але догляд за заміською ділянкою завжди вимагає серйозних зусиль: узимку – прибирання снігу, навесні – робота в саду та на городі, влітку – догляд за газоном, а восени – обробка землі. Чи можна якось полегшити такі об'ємні завдання?

Догляд за ділянкою за допомогою мототрактора

Як показує статистика, кожен другий мешканець великого міста має заміську землю. І близько 25% є також щасливими власниками сезонного житла із присадибною територією. Ці люди знають, як буває чудово вибратися з набридлої квартири, і поринути в атмосферу безтурботності та чистоти. Але догляд за заміською ділянкою завжди вимагає серйозних зусиль: взимку – прибирання снігу, навесні – робота в саду та на городі, влітку – нагляд за газоном, а восени – обробка землі. Чи можна якось полегшити такі об'ємні завдання? Наша відповідь: купити мототрактор із гарантією.

Агрегати, названі мототракторами, були створені спеціально для того, щоб максимально спростити обробку земельних ділянок з різною площею, ґрунтом та іншими характеристиками. Мототрактори – це новий вид обладнання, що поєднав у собі функціональні, якісні, ефективні та багато інших корисних показників мотоблоків та мінітракторів. До появи на ринку мототракторів вітчизняні фермери в основному використовували мотоблоки. Але світ не стоїть на місці, і тепер кожен бажаючий може купити мототрактор з доставкою прямо до воріт, щоб втілювати все задумане за допомогою зручного агрегату, оснащеного кермовим управлінням і операторським місцем, а також можливістю розширення функціоналу.

Чим же такі хороші мототрактори?

Спробуємо розібратися в цьому питанні, розглянувши роботу мототрактора в холодну та теплу пору року.

Головна проблема для будь-якого дачника та фермера взимку – сніг. Але завдяки тому, що сучасні мототрактори можуть додатково оснащуватися навісним обладнанням, ця напасть може вирішуватись за допомогою відповідних пристроїв:

 • Відвал. Дозволяє розчищати територію, переміщуючи снігові маси.
   
 • Щітка. Усуває сніг, який не було прибрано відвалом. Працює з малим шаром, але робить це дуже ефективно.
   
 • Снігоприбиральник. Відмінно підходить для снігу, що залежався, на тих ділянках землі, де він давно не забирався.
   
 • Сівалка піску та реагентів. Ефективний варіант протидії ожеледиці.

Однак справжній потенціал мототрактора розкривається у теплий час. Перерахуємо основні види діяльності, які можна здійснювати за його допомогою навесні, літом та ранньою осінню:

 • Робота на городі: культивування, підгортання, весняне та осіння оранка.
   
 • Робота в саду: косовиця газону, усунення бур'яну, посадка дерев.
   
 • Будівельні роботи: транспортування вантажів, копання траншів під комунікації та ям під фундамент.

Чому варто купити мототрактор в Одесі у компанії «Агро-Альянс»?

На нашому сайті представлений найширший асортимент мототракторів для будь-яких цілей із цінами від виробника. Кожен бажаючий зможе підібрати для своєї ділянки таке обладнання, яке підійде саме у разі. Наші агрегати чудово служать на благо великим та дрібним фермерам, садівникам та дачникам. Такі машини ідеально підходять для найрізноманітніших робіт у саду, полі та на городі. Ви хочете спростити прополку саду та городу, оранку та розпушування, збирання та посадку коренеплодів? Значить, вам просто потрібно звернутись до компанії «Агро-Альянс»!

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр