• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Навіщо потрібен мінітрактор восени?

Основа будь-якого сільського господарства – механізована техніка. Мінітрактори застосовуються не тільки навесні та влітку, але і в осінній період. Восени техніка необхідна завершення збирання врожаю, підготовки грунту перед зимою тощо.

 

Навіщо потрібен мінітрактор восени?

У статті докладно відповімо на запитання – навіщо потрібен мінітрактор восени.

Збір врожаю

Кінець літа і початок осені - період, коли потрібно закінчити зі збиранням овочевих та зернових культур. Щоб знизити енерговитрати та скоротити час, необхідно навісне обладнання для мінітрактора.

Щоб зібрати картоплю, буряк і моркву використовуйте картоплекопувач. Універсальні інструменти призначені для бульб, але підходять і для інших популярних культур.

Устаткування для збору існує в декількох варіантах: універсальне, вібраційне та транспортерне. Оптимальним за ціною та продуктивністю буде середній. Копалка складається з ножів, опорних коліс та гуркітного механізму, завдяки якому очищується картопля.

Для заготівлі кормів та косовиці зернових, застосовуйте косарку. Найдоступніші варіанти для мінітракторів — роторна та сегментна. Перша відрізняється більшою продуктивністю на маленьких угіддях, а друга ефективно справляється зі складним рельєфом.

Підготовка ґрунту до весни

Перед холодами важливо підготувати ґрунт до весняного посіву. Для цього достатньо озброїться ґрунтофрезою. Обладнання допоможе:

  • подрібнити землю;
     
  • знищити бур'яни;
     
  • утримати воду всередині ґрунту.

 

Відмерлі бур'яни створюють природний перегній, живильний грунт.

Більшість аграріїв вносять добрива восени. Забиті бур'янами нижні шари ґрунту насичуватимуться поживними речовинами всю зиму. Весною ви отримаєте родючу землю, яка безумовно дасть багатий урожай.

Крім вищезазначеного обладнання вам напевно знадобиться причіп. Легка модель для мінітрактору може перевозити значні вантажі у вигляді врожаю, сіна, сміття тощо.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр