• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Як навчитися керувати квадроциклом?

Квадроцикл – дуже своєрідний засіб пересування. Керувати квадроциклом без проблем може навіть той, хто жодного разу не тримав кермо в руках.
Як навчитися керувати квадроциклом?

 

Квадроцикл – дуже своєрідний засіб пересування. Зараз його все частіше можна зустріти в місцях активного відпочинку — на вершинах гір або ж у пустелях. Воно й не дивно – квадроциклом може керувати будь-хто, а поїздка на ньому – захоплююча подія. Крім того, він здатний пройти там, де звичайному автомобілю, а тим більше мотоциклу настане кінець. Транспортний засіб чудово підходить для бездоріжжя. І для тих, хто не має досвіду керування транспортом.

Чому квадроцикл підходить для новачків?

Керувати квадроциклом без проблем може навіть той, хто жодного разу не тримав кермо в руках. Це пояснюється двома причинами:

Тому, якщо ви сумніваєтеся в тому, що ви матимете поїхати — відкиньте свої сумніви і сміливо сідлайте цього залізного коня!

Управління квадроциклом: перші кроки

Квадроцикл для дорослих - досить простий в управлінні засіб пересування, як ми вже писали раніше. Але в цій статті ми хочемо розповісти про всі тонкощі та нюанси, з якими ви можете зіткнутися вперше взявши до рук цього транспортного засобу.

Безпека понад усе

Здавалося б, це очевидно, думати насамперед про свою безпеку. Але багато хто нехтує цими правилами.

  • Коли сідаєте за кермо, подбайте про захисне екіпірування, це убезпечить вас від травм, якщо ви раптом впадете;
  • Не сідайте за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння;
  • Також пам'ятайте, що не слід відразу намагатися виконувати складні трюки. Почніть із найпростішого і поступово навчайтеся маневрам.

 

 

Дотримуючись цих правил, ви зробите свою поїздку приємною.

Перші кроки

Після того, як ви подбали про свою безпеку, переходьте до знайомства із системою управління. На щастя, система управління у квадроцикла не дуже складна, якщо не враховувати спортивні моделі.

У квадроциклів автоматично перемикаються передачі. Тому все управління зводиться до того, що вам потрібно вчасно натиснути на газ або гальмо. В основному вони знаходяться в рульовій частині. Зрідка в квадроциклах є педалі. З огляду на це вам потрібно розібратися, як правильно тримати руки. Від цього залежить коли втомляться ваші руки.

Правильна посадка

Дорослі квадроцикли вимагають правильної посадки. Тільки з огляду на це можна досягти балансу та комфортної поїздки. Тіло має бути пристебнутим, ноги та руки — трохи розставлені убік. При підйомі - нахиліться вперед, а при спуску - нахиліться назад. Слідкуйте за тим, щоб тіло не було сильно перенапружене – при ударі це допоможе вам не вилетіти з квадроцикла. Скуте тіло не може взяти на себе удар.

Повороти

Коли ви вчитеся керувати квадроциклом, вибирайте повороти з великим коло. Заходьте в них на невеликій швидкості. Тільки коли ви станете впевненішим — переходите на більш вузькі повороти.

Зсуньте тіло трохи вперед, і перемістіть вагу у внутрішній бік повороту. Так буде легше тримати рівновагу.

 

Тепер ви переконалися, що управління квадроцикла — не складне. Але як і будь-яка інша справа, вона вимагає практики та дотримання заходів безпеки!

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр