• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Чи можна їздити квадроциклом містом?

Щоб їздити квадроциклом, необхідно знати всі правила користування цим транспортом. Є думка, що їздити на квадроциклі містом заборонено. Але це не так. Яких-небудь конкретних заборон чи обмежень немає. Але все ж таки, деяких правил дотримуватися варто.

Чи можна їздити квадроциклом містом?

  

При покупці квадроцикла у багатьох виникає питання: "Чи можна на квадроциклі їздити дорогами загального користування?" Це питання дуже логічне, адже купуючи транспорт хочеться використати по максимуму. Багато хто думає, що квадроцикли — це транспорт тільки для бездоріжжя та заміських поїздок. Адже і справді, в основному, ми бачимо цей засіб можна зустріти на базах відпочинку, в горах, в пустелях та інших важкодоступних для автомобілів місцях. Мало хто бачив квадроцикл на міській вулиці.

 

Щоб їздити квадроциклом, необхідно знати всі правила користування цим транспортом. Є думка, що їздити на квадроциклі містом заборонено. Але це не так. Яких-небудь конкретних заборон чи обмежень немає. Але все ж таки, деяких правил дотримуватися варто.

Чи можна на квадроциклі їздити дорогами?

Дорогами їздити можна. Тільки давайте тепер розберемося докладніше, які дороги виїжджати категорично заборонено. На квадроциклі не можна виїжджати на автомагістралі, а також під знаки:

 

  • "Рух вантажних автомобілів заборонено"
  • "Рух тракторів заборонено"
  • "Дорога для автомобілів"

 

Крім того, в'їзд на квадроциклі заборонено в заповідниках і територіях, що охороняються. Тому, коли ви їдете кудись на активний відпочинок, слідкуйте за тим, щоб там можна було пересуватися на чотириколісному коні. Ці правила пояснюються тим, що квадроцикл – це підвид мототрактора. І цей транспорт підпадає під категорію транспортних засобів категорії В1. Це в тому випадку, якщо транспортний засіб важить не більше 400 кілограмів при обсязі двигуна 50 літрів.

 

Пам'ятайте, що для їзди на квадроциклі потрібні права. Їзда на цьому транспорті без прав зазнає неприємних наслідків. Ви можете отримати штраф або в гіршому випадку - квадроцикл у вас заберуть і відправлять на штрафмайданчик. Без прав можна керувати лише “дитячим” квадроциклом. Вони важать до 400 кілограм, але відповідно їх потужність набагато менша.

Де придбати квадроцикл?

Ми вже розібралися, що отримати права на квадроцикл дуже легко, з його управлінням може впоратися навіть новачок і їздити можна практично скрізь. Крім того, вартість його відносно невелика, особливо на моделі з невеликою потужністю. Тому ми не бачимо причин не придбати цей транспортний засіб. До вибору магазину в якому ви купуватимете квадроцикл потрібно підійти з усією серйозністю. Потрібно переконатися, що техніка сертифікована та відповідає всім стандартам.

 

Крім того, потрібно визначитися, навіщо вам потрібен квадроцикл. Адже він може бути як для перевезення вантажів, для спортивних заїздів та активного відпочинку. У магазині Агро Альянс ви можете підібрати квадроцикл щодо вашого бюджету та переваг. Ви можете вибрати техніку самі або звернутися за допомогою до наших висококваліфікованих менеджерів. Вони з радістю допоможуть вам здійснити покупку, яка радуватиме вас ще довгі роки.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр