• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Організація підземного сховища для овочів та консервації

Найкраще місце для зберігання овочів – льох чи підвал. Якщо воно правильно облаштоване, врожаю не торкнуться всі перипетії негоди, які відбуваються зовні, адже овочі будуть перебувати в оптимальних умовах.

Організація підземного сховища для овочів та консервації

Що має бути у підвалі чи льоху?

При організації сховища необхідно подбати про те, щоб у ньому постійно підтримувалася однакова температура (від -1 до +1), не підвищувалася вологість (нормальний показник 70-90%) та ґрунтові води не затоплювали його зі збільшенням їхнього рівня.

Вентиляція

Важливим та невід'ємним елементом підвалів та погребів є вентиляція. Якщо вона правильно виконує свої функції, у підвалі чи льоху не буде вогкості, від якої овочі швидко гниють. Також вентиляція допомагає підтримувати оптимальний температурний режим.

Гідроізоляція

Для виключення просочування вод крізь стіни їм потрібна гідроізоляція. Сучасний ринок пропонує широкий вибір матеріалів для її облаштування: штукатурка (Сканмікс, Polimin, Моноліт), стандартні мастики (Техніколь, Аква), гідроізоляція, що проникає.

Підлога

Земляна підлога – найдешевший варіант. Однак там, де близько знаходяться грунтові води, доведеться робити надійний бетонний. Дерев'яні підлоги у підземних сховищах вважаються недоречними.

Освітлення

Через високу вологість також особливий підхід вимагає проведення електрики. Розетки в льохах встановлювати заборонено, а проводка повинна знаходитись у подвійному шарі ізоляції. Для лампочок потрібен спеціальний захисний ковпак.

Місця для овочів та консервації

Для зберігання банок із консервацією чудовим варіантом є стелажі. Найзручніше розмістити їх вздовж двох стін приміщення. Такі овочі, як картопля, морква, буряк можна зберігати насипом. Для них можна зробити дерев'яні засіки або скрині.

Нагадаємо, якщо ви хочете побудувати сховище з нуля, вам знадобиться мототрактор – для попередньої обробки землі та вивезення сміття.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр