• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Доля українського бізнесу меду вирішиться у лютому

Початок 2019 року став проблемним для ринку меду в Україні. Зниження експорту, загибель бджіл та нескоординована політика зацікавлених у цьому бізнесі сторін. Володимир Очколас — директор ТОВ «Український Центр Меду» пояснив, чому цьогоріч у лютому відбудуться помітні зміни на ринку меду і як це вплине на його учасників.

Доля українського бізнесу меду вирішиться у лютому

Зниження експорту

Зниження експорту меду пов'язане зі збільшенням його виробництва у таких країнах, як В'єтнам та Індія. В'єтнам далеко не конкурент українським експортерам, але Індія має деякі переваги. Ця країна виробляє «різнотрав'я», яке становить серйозну конкуренцію нашому продукту. Тоді як в Україні відбуваються конфлікти між виробниками та експортерами.

У країні залишилася велика кількість меду і про це знають інші країни, які не хочуть упустити шансу закупити продукт «дешево». Це призвело до зіткнення інтересів виробника та покупця. Продукт проходить великий ланцюжок, перш ніж дістанеться до клієнта. Після пасічника мед потрапляє до посередника, потім до переробника, а вже потім до експортера. Це призводить до дисбалансу, через який кожна сторона ланцюжка отримує менше прибутку.

Рішення проблеми

На початку лютого завершиться сезон збору в Аргентині. Там продукція має інший склад, що робить її більш затребуваною. У середині лютого виробництво меду опублікує Індія. У разі гарного врожаю вона продаватиме ЄС мед по півтора євро за кілограм, а це означає, що Україна має продавати дешевше. Максимальний цінник складатиме 36 гривень за кг.

До вирішення проблеми потрібно підходити із двох сторін. По-перше, всі учасники ланцюжка постачання меду за кордон повинні сісти за стіл і дійти загального рішення, а по-друге, потрібно покращити показники меду. Його якість сильно змінилася останнім часом. Це пов'язано із застосуванням пестицидів та гербіцидів, що призводить до загибелі бджіл та завдає серйозної шкоди продукту.

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр