• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Трактори у Луцьку

МТЗ
1 721 431.75грн
Foton Lovol
779 950.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
775 845.00грн 738 900.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
728 637.50грн 650 642.50грн

Трактори Луцьк

Спецтехніка — машини, які застосовуються для спрощення виконання технічно складних, трудомістких робіт, щоб заощадити людські працересурси, час, досягти фінансової рентабельності розвитку бізнесу. Особливо гостро постає питання, який краще купити трактор у Луцьку, під час сільськогосподарської діяльності, реалізації будівельних проектів, створення доріг, благоустрою територій та у низці інших сфер діяльності.

Компанія Альянстехніка повністю покриває попит користувача в Україні. Наш каталог включає різні категорії сільгосптехніки, особливо широко представлена група тракторів, продаж яких здійснюється не лише у Луцьку, а й області, інших населених пунктах. Асортимент представлений різними модифікаціями. Є можливість замовити тягові машини з різним функціоналом під різні цілі — приватні, комерційні, промислові. На кожну одиниці техніки надається тривала гарантія, завдяки чому забезпечується фінансова рентабельність обслуговування у процесі перших років експлуатації.

Який виробник трактора є найнадійнішим?

Від того, наскільки надійна та витривала, довговічна спецтехніка, залежить зручність її застосування. На світовому ринку представлено продукцію різних брендів. Ми вибрали для нашого інтернет-магазини найкращих представників цієї галузі, тому у нас можна купити трактор від брендів:

 • Jinma;
 • МТЗ;
 • ХТЗ;
 • Скаут;
 • Фотон;
 • Шифенг;
 • Соліс;
 • Ката;
 • Чангфа.

Трактори цих виробників отримують стабільно високі оцінки користувачів, у яких відзначається великий перелік переваг. Така спецтехніка — це завжди оптимальне співвідношення якості виготовлення та ціни.

Які види тракторів можна замовити у Луцьку?

Трактори, продаж яких здійснюється нашою компанією в Луцьку, області представлені в різних класах. Залежно від поточних цілей та завдань є можливість придбати:

 • мототрактор для приватного використання;
 • мінітрактор для приватної або комерційної діяльності в невеликих масштабах;
 • повноцінний трактор середнього чи важкого класу, який ідеально підходить для повноцінної комерційної чи промислової діяльності.

Діапазон потужності двигуна, від якого залежить потенціал тягового зусилля, варіюється від 12 до 365 кінських сил. У продажу в Луцьку представлені дизельні та бензинові трактори, вибір яких здійснюється індивідуально з урахуванням запланованих робіт та частоти застосування тягової техніки.

Які особливості пристрою є в різних тракторах?

Трактори, представлені в асортименті кращого магазину України, відрізняються не лише за габаритами, потужністю та типом палива двигуна. Є й інші критерії, які потрібно враховувати, підбираючи потрібну модель, щоб вона повною мірою відповідала умовам експлуатації. Значні параметри — це:

 • Тип системи охолодження. Буває повітряна та рідинна. Перша застосовується зниження собівартості трактора в малопотужних моделях. Рідина система охолодження ДВЗ трактора дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна, забезпечити його стабільну роботу при дуже інтенсивних навантаженнях.
 • Тип приводу. Велике значення має пристрій цієї системи з погляду показників маневреності, прохідності трактора при нерівному рельєфі ділянки, на похилих поверхнях, при нестабільному чи складному грунті. Однак важливо враховувати, що повнопривідні моделі вищі в ціні, ніж задньопривідні. До того ж вони мають більшу вагу та габарити, що не завжди зручно при роботі на невеликій ділянці.
 • ВОМ. Наявність такої системи базової комплектації трактора забезпечує певні переваги. Саме через вал відбору потужності здійснюється підключення різних навісних знарядь. Особливо активний принцип дії, коли важливо не втратити потенціал тягового зусилля. Пристрій цієї системи може відрізнятися за кількістю режимів швидкості, що необхідно уточнювати під час вибору, щоб купити правильну модель.

Ще один нюанс, який беруть до уваги, якщо потрібно купити трактор у Луцьку за гарною ціною, — наявність кабіни. Тут має значення режим експлуатації. Якщо передбачається всесезонна експлуатація, без кабіни не обійтися. Коли роботи будуть виконуватися лише в теплу пору року та в комфортну пору дня, то в кабіні немає особливої потреби.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр