• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Трактори у Закарпатті

МТЗ
1 721 431.75грн
Foton Lovol
779 950.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
775 845.00грн 738 900.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
728 637.50грн 650 642.50грн

Трактора Закарпаття

Аграрний бізнес в Україні розвивається дуже динамічно, чому сприяють сприятливі кліматичні умови. У цьому різна сільгосптехніка успішно застосовується та інших напрямах діяльності. Доцільність експлуатації універсального трактора безперечна, якщо необхідно займатися благоустроєм територією, їх очищенням та прибиранням, будівництвом будівель та доріг, виконанням складніших та трудомістких робіт у промислових масштабах. 

З огляду на всі можливі завдання, а також цілі відвідувачів нашого інтернет-магазину, компанія Альянстехніка пропонує купити трактор у Закарпатті в різних модифікаціях, від різних виробників. Ми пропонуємо найвигідніші умови в Україні на покупку будь-якої спецтехніки з каталогу. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати не лише на доставку в Закарпатську область, найкращу ціну будь-якої моделі, яка підходить під ваші вимоги. Ми також пропонуємо розстрочку, кредит, офіційну гарантію виробника на 12 чи 24 місяців.

Потужність двигуна трактора — на що впливає як вибрати?

Потужність двигуна — це головний критерій при виборі, незалежно від того, це мінітрактор або техніка важкого класу. Вона визначає:

 • потенціал тягового зусилля;
 • стабільність тягового зусилля;
 • витрата палива;
 • функціональність техніки, можливість агрегатування причепів різної вантажопідйомності та навісного обладнання.

Наш каталог включає моделі з різними характеристиками. Для приватного використання можна купити трактор у Закарпатті на 12-18 к.с. Для бізнесу чи промислових цілей підбирається відповідна техніка потужністю від 24 до 360 кінських сил.

Крім потужності, необхідно відразу уточнити, яка кількість циліндрів у ДВС, як здійснюється охолодження — повітрям чи з допомогою примусової циркуляції рідини. Стабільність роботи двигуна залежить від принципу дії. Хороші якості показують силові агрегати з 4-тактним принципом роботи.

Привід — наскільки це важливо при виборі трактора на Закарпатті?

Пристрій приводу визначає такі характеристики трактора:

 • просторова стабільність;
 • стійкість на сипучому, нестабільному, хисткому, вологому, заболоченому, дуже легкому або важкому грунті;
 • прохідність;
 • маневреність, у тому числі в умовах обмеженого простору;
 • комфорт управління оператором при різних особливостях рельєфу, з урахуванням використовуваного для агрегатації навісного обладнання.

Найвищі характеристики мають повнопривідні моделі. Однак популярністю користуються в Закарпатті та задньопривідні трактори, особливо якщо передбачається експлуатація для нетривалих робіт, ділянка невеликого розміру чи нестандартної конфігурації.

Вал відбору потужності — навіщо він потрібен, як вибрати?

Багато сучасних тракторів мають у базовій комплектації вал відбору потужності. Наявність такого агрегату дозволяє безпроблемно підключати різноманітні навісні обладнання. Особливо висока ефективність відзначається, якщо до ВОМ підключаються активні навішування.

Наявність такого пристрою в базовій комплектації трактора дозволяє виключити просідання потужності, відповідно, тягового зусилля. Особливо якщо виконуються трудомісткі роботи, коли трактор працює з високим навантаженням.

Вал відбору потужності відрізняється за режимами швидкостей. У простих моделях є лише один режим. Багатофункціональні та універсальні трактори, які можна купити через наш інтернет-магазин у Житомирі та інших містах України, мають 2 або 3 швидкості (540, 720, 1000 об/хв).

Пристрій колісної бази

За цим критерієм розрізняють трактори:

 • колісні;
 • гусеничні.

Моделі на гусеницях коштують дешевше, якщо орієнтуватися за показником потужності. Однак вони більш вимогливі та складніші в обслуговуванні, також при їх експлуатації необхідно ретельно продумувати логістику доставки машини на об'єкт, оскільки пересування такого трактора дорогами загального призначення заборонено.

Колісні трактори з кабіною більш універсальні, підходять для застосування будь-якої пори року. Вони мобільні, мають відмінні характеристики маневреності, хоча просторова стабільність і прохідність на складних ґрунтах у них дещо нижча.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр