• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Трактори в Одесі

МТЗ
1 721 431.75грн
Foton Lovol
779 950.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
775 845.00грн 738 900.00грн
2 роки гарантії
Foton Lovol
728 637.50грн 650 642.50грн

Трактори Одеса

Асортимент спецтехніки, яку пропонують відомі та нові виробники світового ринку, постійно розширюється. Це зумовлено активним розвитком різних сфер бізнесу та промисловості, вимогами користувачів, що постійно змінюються, впровадженням нових технологій. Компанія Альянстехніка також враховує попит користувача на ринку України, тому регулярно оновлює асортимент каталогу в магазині, доповнюючи його все новими моделями тракторів різного класу. У нас у продажу представлені легкі, середні, важкі трактори, купити які можна на Одещині з показником потужності від 12 до 365 к.с.

Альянстехніка — надійний постачальник спецтехніки та обладнання до неї в Одесі, якому ви достеменно можете довіряти. За нас каже наша репутація, напрацьована роками. Залежно від необхідності, у нас ви можете оформити замовлення на трактори, навантажувачі, міні-трактори, будь-яку іншу техніку. Усі моделі поставляються за дуже приємною ціною. Навіть за дуже скромного бюджету можна купити оптимальний за характеристиками варіант, адже ми готові запропонувати вам дійсно адекватні умови кредиту, розстрочки.

Спецтехніка від інтернет-магазину Альянстехніка — асортимент брендів

Дослідні власники аграрного, будівельного та будь-якого іншого бізнесу, де передбачається використання різної техніки, вважають за краще купувати продукцію відомих брендів. Це цілком закономірно, адже при експлуатації тракторів важливо бути впевненим у тому, що кожна машина має гарний запас робочого ресурсу, відрізняється витривалістю, а всі заявлені характеристики відповідають дійсності.

Щоб запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще, ми склали зручний каталог, яким можна купити трактор в Одеській області від наступних виробників:

 • ДТП;
 • МТЗ;
 • Білорусь;
 • Yto;
 • Zoomlion.

Незважаючи на те, що багато тракторів виробляються не європейськими компаніями, а китайськими, вони мають чудовий функціонал, чудову стійкість до інтенсивних навантажень. Така техніка безвідмовно служить багато років поспіль, не вимагаючи великих фінансових вкладень у обслуговування та ремонт.

Колісна база трактора — чому віддати перевагу?

Пристрій колісної бази в тракторах відрізняється. У продажу в Одесі представлені такі категорії:

 • колісний;
 • гусеничний.

Моделі першої групи вважаються більш універсальними. Це зумовлено їхньою мобільністю, автономністю, широким діапазоном потужності двигуна, невибагливістю в обслуговуванні, відмінним функціоналом, який визначається конкретними робочими параметрами. Саме такі трактори задіяні у приватних потребах, а також комерційній діяльності.

Гусеничний трактор — це специфічна категорія машин. Такі моделі мають дуже великі показники потужності, вони гранично стійкі на поверхнях з великим ухилом. Крім того, трудомісткі та технічні роботи виконуються із застосуванням саме такої техніки, тим більше у промислових цілях. Недоліки таких тракторів — це дорожнеча обслуговування, необхідність додаткової організації логістики для доставки машини на об'єкт проведення робіт, велике споживання палива, складність обслуговування.

Двигун та інші системи трактора — як прийняти правильне рішення?

Щоб купити трактор в Одесі, що ідеально підходить за експлуатаційними характеристиками, необхідно враховувати пристрій кожної системи. Найбільш значущими є:

 • силовий агрегат;
 • система охолодження;
 • зчеплення;
 • гальма;
 • ВОМ;
 • КПП.

Для обробки полів великої площі в Одесі неодмінно знадобиться техніка з двигуном високої потужності, який оснащується рідинною системою охолодження. Як правило, це дизельні трактори. Для приватного домогосподарства рентабельнішими будуть трактори з бензиновим двигуном, можливо, з повітряною системою охолодження, якщо показник потужності не перевищує 14-16 к.с.

Найкращою системою зчеплення на сьогоднішній день вважається та, що заснована на дисках та сухому принципі роботи. Те саме стосується гальм. Однак, якщо питання ціни трактора в Одесі стоїть дуже гостро, цілком реально підібрати оптимальну модель з комбінованою системою гальм (диски + барабани), яка коштуватиме дешевше.

Добре, якщо базова комплектація трактора включає кабіну. Це знизить навантаження на оператора, дозволить більш продуктивно та якісно виконувати роботу довгими та безперервними циклами. Експлуатація такої техніки в Одесі можлива будь-якої пори року.

КПП у тракторах зазвичай механічна. Однак, може відрізнятися кількість позицій, що впливає на вартість. Для обробки невеликої території немає потреби в 30 ступенях зміни режиму швидкості. Для важкої техніки із солідним запасом потужності кількість щаблів передач може становити і понад 50.

Вал відбору потужності — важливий елемент. Залежно від пристрою цієї системи, варіюється перелік навісного обладнання, яке підлягає агрегатації з конкретною моделлю трактора. Тому одразу важливо уточнити ці параметри, щоб експлуатаційні можливості техніки відповідали очікуванням.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр