• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ПРИЯТНІ СЮРПРИЗИ!Масло в подарунок до кожного мототрактора
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!При замовленні від 1000 у.о.!

Граблі для мототрактора

Якщо у вашому сільському господарстві багато великої рогатої худоби або просто тварин, то, напевно, з приходом літа ви замислюєтеся про заготівлю сіна. Це потрібно робити швидко, щоб воно не промокло і не згнило, адже чим тоді годувати худобу взимку?
Граблі для мототрактора

Якщо у вашому сільському господарстві багато великої рогатої худоби або просто тварин, то, напевно, з приходом літа ви замислюєтеся про заготівлю сіна. Це потрібно робити швидко, щоб воно не промокло і не згнило, адже чим тоді годувати худобу взимку?

Прибирання сіна займає досить багато сил та часу. І особливо енергії, адже це не та робота, яку можна робити неквапливо. Тут діємо за принципом, що швидше — то краще.

Якщо ви щасливий власник мототрактора або мінітрактора, то ви можете значно полегшити своє життя, купивши навісне обладнання, таке як граблі.

З ними ви швидко впораєтеся з такими завданнями як:

  •  
  • збирання скошеної трави;
  • заготівля сіна;
  • прибирання садового сміття.

Погодьтеся, таке придбання стане рентабельним та окупить свою вартість дуже швидко. Адже його вистачить на кілька десятків сезонів збирання сіна. Давайте тепер розглянемо, які бувають види граблів для такої сільськогосподарської техніки, як мінітрактори та мототрактори.

По-перше, вони поділяються на два види на кшталт кріплення до техніки.

  •  
  • причіпні – для їх кріплення використовується окремий причіпний механізм. Іноді він іде у комплекті з граблями, інколи ж його доведеться докупити самому.
  • навісні - щоб прикріпити цей тип обладнання, використовується базове навішування машини.

Є ще один вид класифікації, яким можна визначити вид граблів. Вони бувають:

Універсальні

Головна деталь універсальних граблів – це їх пружини. Саме завдяки їм забратися сіно та садове сміття. При їх виборі дуже важливо дивитися якість пружин і відстань між ними. В основному для зручності роботи пружини піднімаються або опускаються за допомогою ручки або підйомного механізму техніки, коли це потрібно.

Граблі-ворошилки чи сонечки

Цей тип навісного обладнання трохи перевершує універсальні граблі тим, що завдяки цим граблям можна не лише забирати траву. У цій техніці передбачено функцію ворошення трави. Так ви можете запобігти її гниття і забезпечити їй швидке просушування. Граблі ворошилки також бувають кількох видів - тут все залежить від кількості сонечок. Чим їх більше, тим більшу площу обробки може захопити техніка.

Де придбати граблі для мінітрактору?

Якщо ви зважилися на покупку даного навісного обладнання, потрібно звернути увагу на магазин, в якому хочете купувати. Дуже важливо, щоб постачальник надавав якісну та сертифіковану техніку. Таку техніку ви зможете знайти у магазині Агро-Альянс. У нас лише оригінальна продукція за доступними цінами. До того ж, ми здійснюємо безкоштовну доставку до будь-якого населеного пункту України.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр