• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Косарки на мототрактора

Косарка для мототрактора є важливим різновидом навісного обладнання, за допомогою якого можна підвищити рівень продуктивності робіт дуже сильно. Українські аграрії активно користуються спеціальною технікою, бо вона підвищує продуктивність, відкриває нові можливості для розвитку. Якщо звернутися до перевіреної компанії, яка має значний досвід у сфері продажу сільськогосподарського обладнання, легко замовити сертифіковані косарки під різні потреби. Розібратися в деталях вибору допоможуть консультації фахівців, що дуже корисно. Варто відзначити високу якість кожної моделі, що представлена в асортименті, тому що це обладнання від відомих брендів.

Сучасні косарки для мототрактора: функції, особливості, переваги

Основним завданням такого обладнання є заготівля сіна, яка необхідна для фермерських господарств різного рівня. Хороший запас сіна дозволить забезпечити оптимальні умови для утримання рогатої худоби. Саме тому потрібно постаратися підібрати якісне обладнання, за допомогою якого заготовити сіно буде набагато простіше. Відрізнятися сучасні моделі можуть типом, розміром та іншими характеристиками. Основним варіантом вважаються роторні косарки. Ціна залежить від деяких технічних характеристик, але в цілому знаходиться на прийнятному рівні, якщо звернутися в надійне місце для здійснення покупки.

 

В якості основних робочих органів косарок можна відзначити металевий диск, спеціальні кріплення та ін. Процес косіння трави заснований на забезпеченні обертання металевих дисків, які обертаються з високою швидкістю другові назустріч. Це забезпечує зрізання стебел трави, які укладаються у спеціальний вал. Сучасні моделі, виготовлені за всіма стандартами, можуть мати чимало переваг, серед яких можна відзначити:

  • Високі показники надійності та якості.
  • Суттєвий запас міцності, що дозволяє забезпечити тривалість експлуатації практично в будь-яких умовах.
  • Простоту використання. Навісне обладнання приєднати до мототрактора не складе особливих труднощів, як і потім скористатися ним.

Головне для отримання всіх переваг звернутися за покупкою до надійної компанії, де пропонується тільки сертифіковане навісне обладнання. Відгуки про нього також варто вивчити, як і основні характеристики.

Купити косарки для мототракторів в Україні

Якщо вибрати надійну компанію, яка багато років працює на ринку аграрної техніки та навісного обладнання, для покупки косарки можна отримати оптимальні умови. Серед основних переваг такого варіанта можна відзначити:

  • Великий вибір моделей косарок для різних мототракторів.
  • Висока якість сервісу, обладнання, професійні консультації.
  • Швидка доставка, яка здійснюється зручним для клієнта способом.
  • Наявність офіційної гарантії та ін.

Замовити високоякісні косарки не складе особливих труднощів, тому що є зручний каталог, постійна підтримка кваліфікованих менеджерів.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр