• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Картоплекопалки для мототрактора

Картофелекопалки на мототрактор — це корисне навісне обладнання, за допомогою якого процес збирання картоплі можна максимально спростити та прискорити. Якщо займатися всім вручну, доведеться витратити величезну кількість зусиль та часу. Саме тому були створені мототрактори з таким навісним обладнанням. Картопля традиційно вважається однією з найпопулярніших сільськогосподарських культур, тому що відрізняється непоганими показниками корисності, порівняльною простотою вирощування та деякими іншими перевагами. Тому не дивно, що вирощують картоплю багато хто. Зробити процес ще ефективнішим допомагає спеціальне обладнання, замовити яке можна під різні моделі мототракторів з гарантією якості та повної відповідності всім сучасним стандартам у даній сфері.

Особливості якісних картоплекопалок для мототраткорів

Вони являють собою ефективну і дійсно корисну зброю, за допомогою якої процес лікування картопляних бульб стає набагато простішим і ефективнішим. Порівняно з ручною працею це зовсім інший рівень продуктивності та якості виконання робіт. Практично цілком вдається виключити ймовірність пошкодження у процесі вилучення врожаю. Також не залишатимуться у ґрунті і пропущені картоплини, що гарантує максимальну ефективність процесу. З овочів, які збираються, забирається весь зайвий бруд. Залишається лише зібрати в мішок зібрані коренеплоди.

 

На сучасному ринку сільськогосподарського обладнання представлено кілька основних видів картоплекопалок. Серед них можна відзначити гуркітні, транспортерні та універсальні. Найпоширенішим варіантом вважаються універсальні моделі, тому що їхня ціна невисока, а конструкція відрізняється поєднанням простоти та ефективності. Більш досконалим варіантом є транспортерні моделі, які дозволяють підвищити рівень продуктивності виконання робіт. Незалежно від конкретного виду, сертифіковане навісне обладнання такого формату має свої переваги:

  • Простота установки на мототрактор.
  • Ефективність використання.
  • Хороший запас міцності, який безпосередньо впливає на тривалість експлуатації.

Купити картоплекопалки для мототракторів в Україні

Якщо звернутися до перевіреної компанії на ринку техніки для аграрного сектору, можна розраховувати на великий вибір, попередні консультації та багато іншого. Якість кожної окремої моделі в каталозі гарантується повністю, а вартість приємно вражає доступністю. Можна попередньо вивчити технічні характеристики, відгуки про різні моделі, отримати професійні консультації. На основі отриманої інформації нескладно зробити правильний вибір та замовити сертифіковане обладнання, що відповідає основним запитам. Доставка буде здійснена максимально швидко та надійним способом, що дозволить розраховувати на збереження та оперативність отримання. Компанія зацікавлена в тому, щоб кожен клієнт залишився задоволений картоплекопалкою.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр