• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Навісне обладнання для міні-тракторів

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МІНІТРАКТОРА

Мінітрактори останнім часом стали незамінними помічниками багатьох фермерів. Вони допомагають і сполоти землю, і здійснити посадку культур, і перевозити різноманітні вантажі.

З усіма цими роботами мінітрактор не впорається поодинці. Для розширення його можливостей варто використовувати навісне обладнання. Саме навісне обладнання здатне перетворити мінітрактор в сільськогосподарську техніку високого рівня з безліччю необхідних і корисних функцій.

ДЛЯ РОЗПУШУВАННЯ ГРУНТУ

У нас представлені всі види даної техніки. Для розпушування грунту відмінно підійде дискова БОРОНА ДТЗ 1bqx1.5. Вона працює з такими виробниками як DW, Jimma і ДТЗ.

У комплектацію інструменту входить:

  • причіпний пристрій;
  • надійна сталева рама;
  • диск

Борона створена для обробки землі перед оранкою і посівом. Завдяки такій обробці грунт розпушується не втрачаючи вологи. ДЛЯ ОБРОБКИ ПЕСТИЦИДАМИ ТА ДОБРИВАМИ Для обробки культур пестицидами або нанесення добрива використовується навісний обприскувач. Він незамінний в боротьбі з шкідливими рослинами і паразитами. Обладнання підходить для ділянок з нерівностями, захоплює великі ділянки при обробці, легко чиститься.

А розкидач добрив підійде для поширення порошкової і гранульованої підгодівлі.

ДЛЯ ПЕРЕДПОСІВНОЇ ОБРОБКИ

Фермеру завжди варто дбати про передпосівну обробку землі. Якщо на ділянці немає великих каменів, то можна використовувати плуг.

Це навісне обладнання буває різних видів:

  • двокорпусні
  • трикорпусні

Плуг допомагає з високою швидкістю подрібнити землю і зробити її однорідною. Також для розпушення землі допоможе таке обладнання, як універсальний культиватор. Для фінішної обробки грунту підійде грунтофреза.

ДЛЯ ЗБОРУ І ЗАГОТІВЛІ ВРОЖАЮ

Ще одним навісним обладнанням, яке представлено в магазині Агро-Альянс, є картоплекопалка. Ця техніка використовується при збиранні картоплі, значно економлячи час фермера. Грунт проходить через прути решітки, залишаючи картоплю на поверхні землі. Фермеру залишається тільки зібрати урожай.

Для заготівлі кормових культур або для зрізання різних трав або дрібних чагарників ідеально підійде роторна косарка. У неї велике охоплення, що дозволяє косити швидко. А завдяки своїй конструкції, косарка робить зріз трави ідеально рівним. Колісно-пальцеві граблі "Сонечко" — це ефективне обладнання для підготовки сіна. Ними зручно ворушити скошену траву і збирати її у валки. Це обладнання дозволяє поліпшити якість заготовленого сіна.

ДЕ КУПИТИ НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ?

Всі ці види обладнання допомагають значно скоротити час і сили фермера. Вони є незамінними помічниками в сільському господарстві. Щоб купити навісне обладнання для мінітрактора, звертайтеся в компанію Агро-Альянс. Ми надаємо оригінальну продукцію від кращих виробників. Також ми цінуємо кожного нашого клієнта — при покупці у нас ви отримуєте місяць безкоштовної технічної підтримки.

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр