• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Дискові борони

Дискові борони належать до категорії навісного обладнання, яке використовується дуже активно для обробки ґрунту. В основі конструкції лежить застосування спеціальних дисків, які знаходяться під певним кутом щодо руху борони. Така конструкція позначається на ефективності використання, підвищує продуктивність праці земельній ділянці. Наша компанія пропонує борони у великому асортименті. Можна заздалегідь ознайомитися з основними моделями, знайти цікаве рішення під конкретні потреби, отримати консультацію від менеджера у разі такої необхідності. Ціна у нас доповнюється завжди класним сервісом, що гармонійно поєднується з якістю. Створено всі необхідні умови для здійснення грамотного вибору та виконання вигідного замовлення.

Особливості дискових борін

Це популярне рішення на сучасному ринку навісного обладнання для тракторів із багатьох причин. Багато аграріїв активно його використовують для різноманітних видів робіт. Серед основних функцій, які виконує таке обладнання, можна відзначити подрібнення необробленого ґрунту, підрізування різних видів бур'янів, розробка земельних брил після оранки. Якісна борона без проблем справляється із залишками земельних брил незалежно від їхньої щільності. Відгуки про моделі, зроблені відомими виробниками, практично завжди добрі. Вони мають позитивні характеристики у плані надійності та якості, що позначається на продуктивності виконання робіт. Ширина захоплення сучасних моделей може становити кілька метрів, що дозволяє одночасно обробляти значну кількість ґрунту.

Переваги

Вибір сертифікованої борони від відомого бренду, замовити яку можна у нас, дозволяє отримати чимало переваг:

  • Простота у використанні та догляді. Можна поодинці впоратися із застосуванням дискової борони.
  • Функціональність, за допомогою якої можна виконувати на землі різні види робіт на гідному рівні продуктивності.
  • Міцність та довговічність. Усі елементи конструкції обов'язково виконуються перевіреними виробниками із якісної сталі. Вона обробляється якісною фарбою, що забезпечує захист від корозійних процесів.

Що потрібно враховувати в процесі вибору?

Перед тим, як замовити дискову борону, потрібно уважно вивчити технічні характеристики. Бажано звертати увагу на те, з яким видом техніки використовуватиметься навісне обладнання, якою площею має земельна ділянка. Ціна також важлива, бо дозволяє не сплатити зайвого. Можна буде розраховувати на високу якість використання за адекватних витрат, якщо уважно вивчити відгуки та звернутися до нашого менеджера за консультацією.

Купити дискові борони в Україні

Придбати високоякісну борону дискового типу в нашій компанії не складе жодних труднощів, тому що пропонується зручний каталог з великим асортиментом, кваліфіковані консультації. Приваблива вартість також дуже важлива, як і сучасний сервіс, швидка доставка по всіх регіонах та різні варіанти оплати.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Виробник
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр