• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Роторні косарки

Роторні косарки є спеціальним навісним обладнанням, яке активно використовується в сільськогосподарській сфері. Замовити якісні косарки, які виготовлені за всіма стандартами та відповідають основним нормам, у нас неймовірно просто. Компанія давно працює в даній галузі та стабільно пропонує клієнтам високоякісний сервіс. Ціна завжди гармонує з якістю, а професійні консультації допоможуть розібратися в тонкощах обладнання та не допустити жодних помилок у процесі здійснення вибору.

Особливості роторних косарок

Вони складаються з декількох основних компонентів, які виконані з міцного металу. За допомогою обробки спеціальною фарбою вдається забезпечити захист від різноманітних зовнішніх факторів, створити комфортні умови для ефективного використання. Нагоді такі косарки можуть для виконання різноманітних робіт, наприклад, збирання зернових культур, підтримки території в охайному вигляді, для усунення бур'янів та ін. Траву зрізають спеціальні ножі, які закріплені на шарнірах. Завдяки такій конструкції забезпечується плавний рух і високі показники продуктивності. Якщо відбувається зіткнення з перешкодою, ножі просто повертаються убік, що унеможливлює виникнення пошкоджень. Для тракторів це дуже корисне навісне обладнання, яке спрощує різні роботи значною мірою. Якщо замовити сертифіковану косарку, можна отримати гарантію якості та надійності в експлуатації.

Переваги

Покупка надійних роторних дозволяє розраховувати на отримання значної кількості переваг:

  • Міцність конструкції, що забезпечує захист від різних негативних факторів та потенційне зіткнення з різноманітними перешкодами у процесі виконання робіт.
  • Простота в обслуговуванні, ремонті.
  • Ефективність роботи практично на будь-якому об'єкті.
  • Функціональність, тому що можна не лише косити траву, а й знищувати бур'яни.

Як вибрати?

Щоб подобати якісні роторні косарки навісного типу, потрібно вивчити основні технічні характеристики. Враховувати потрібно, з яким видом сільськогосподарської техніки використовуватиметься навісне обладнання. Важливо розуміти передбачуваний обсяг робіт. Варто звернутися для покупки в перевірене місце, що гарантує правильний вибір за допомогою консультацій. У нас можна дізнатися заздалегідь усі характеристики, прочитати відгуки та поставити основні питання менеджеру. Це гарантія точного вибору та вигідної покупки.

Купити роторні косарки в Україні

Наша компанія кожному клієнту пропонує персональний підхід разом із великим асортиментом високоякісної продукції. Ціна відповідає основним характеристикам та приємно дивує. Також можна звернутися за консультацією до менеджера практично у будь-який час. Доставка здійснюється тільки в зручний спосіб, а на покупку поширюється офіційна гарантія якості. Сплатити замовлення можна у різний спосіб, що стає черговою перевагою висококласного сервісу.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр